Wpis z mikrobloga

@Cichociemny: jesli jest z tej samej fabryki to w tancu sie nie #!$%@? i robia te same buty 1do1. Jest kilka klas tzw. replik bo tak sie to nazywa. Najwyzsza klasa to jest dokladnie ten sam produkt co "orginal". Na Twoim zdjeciu widzimy nie replike a podrobke na rynek chinski. Dla niewyksztalconego chinczyka roznica pomiedzy NE BALANCE a NEWBOLUNE jest niezauwazalna. Bedzie o tym caly odcinek na kanale YouTube To
  • Odpowiedz
@CenturionWodka: tym razem reprezentuje francuska firme na targach. Statusu rozpoznawalnej gwiazdy filmowej sie w Chinach nie dorobilem. Agent mnie #!$%@? ze jestem za gruby i mam sie ogarnac. Na razie koncentruje sie na bardziej przyziemnych interesach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuckyStrike: A ile masz tych punktow social score, jaki jest maks limit i czy są jakieś progi po przekroczeniu ktorych otrzymujesz jakies bonusy typu, pierwszenstwo w urzędowej kolejce, tansza opieka zdrowotna, rabat na produkty itd?
  • Odpowiedz
@worldmaster: mam powyzej przecietnej, tak z grubsza rzecz biorac jestem obywatelem posiadajacym zaufanie spoleczne, teoretycznie nie powinienem byc w rankingu bo jestem obcokrajowcem ale z racji ze duzo podrozuje i wydaje pieniadze to jakos mi sie te punkty nabily. Przykladowo: nie musze placic kaucji kiedy wypozyczam cokolwiek od power bank do samochodu, w hotelach zawsze traktuja mnie priorytetowo i dostaje lepsze pokoje, wymeldowanie o 15 a nie 12, daemowe sniadanie,
  • Odpowiedz
@worldmaster: opieka medyczna mnie nie dotyczy bo jestem obcokrajowcem i place stawki inne ale nie ma problemow z kolejkami itd ogolnie jest duzo szpitali, mieszkam w noym miescie ktore rozbudowuja wiec do szpitala zawsze wchodze z buta bez rejestracji. Nie moge duzo sie wypowiedzoec bo teoretycznie nie jestem w systemie ale korzystam z chinskich aplikacji ktore sa do niego podlaczone i z korzystam z benefitow systemu social score
  • Odpowiedz
mam powyzej przecietnej, tak z grubsza rzecz biorac jestem obywatelem posiadajacym zaufanie spoleczne, teoretycznie nie powinienem byc w rankingu bo jestem obcokrajowcem ale z racji ze duzo podrozuje i wydaje pieniadze to jakos mi sie te punkty nabily. Przykladowo: nie musze placic kaucji kiedy wypozyczam cokolwiek od power bank do samochodu, w hotelach zawsze traktuja mnie priorytetowo i dostaje lepsze pokoje, wymeldowanie o 15 a nie 12, daemowe sniadanie, ogolnie hotele zabijaja
Morritz - > mam powyzej przecietnej, tak z grubsza rzecz biorac jestem obywatelem pos...

źródło: comment_16084737270615eiyB6FJLDbmPiT23iq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz