Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@screenshot: skoro usunales to inaczej- jak mam ci pokazax badania na szkodliwosx szczepionki, skoro puenta mojego komentarza bylo to, ze tych badan zrobili za malo i trqaly one za krotko?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: ale argument z tym że każdy może wziąć szczepionkę więc to nie dyskryminacja jest z dupy xD

Nie jestem antyszczepionkowcem i sam się zaszczepię ale to jest na poziomie że hetero też nie moga wziąć ślubu z osobą tej samej płci więc jest git xD
  • Odpowiedz
@CT-27-5555: Nie napisałeś nic poza nazywaniem mnie idiotą to usunąłem xD więc teraz nie dopisuj filozofii do tego. Co masz na poparcie swojej opinii laika? bo nadal nie odpowiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@screenshot: Jestem zdrowym wysportowanym mężczyznom. Szansę na to, że Covid mi zrobi krzywdę są znikome, prawie zero - biorę to ryzyko i tyle. Za to uważam, że wstrzyknięcie mi szczepionki stworzonej i wyprodukowanej w tempie skrajnie przyśpieszonym, przez firmę z niezbyt ciekawą reputacją, która została wyłączona z odpowiedzialności za skutki uboczne, której szef sam nie chce jej wziąć - uważam to za większę ryzyko dla mojego zdrowia i życia niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@screenshot: Do 12 tygodnia na życzenie. Reszta po tym już z dobrymi powodami. Gwałt, dziecko upośledzone, zagrożenie dla życia matki, fatalna sytuacja ekonomiczno - społeczna rodziców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pompejusz: ja też jestem zdrowym wysportowanym mężczyzna dlatego uważam że ta szczepionka właśnie nic mi nie zrobi :)))))) boicie się jej jakby wam w pakiecie cząstki HIV wstrzykiwali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damian713: Mamy dane co do Covid, nie widzę motywacji aby manipulować danymi przez kogokolwiek I ja mówię Ci, biorę to ryzyko na klatę.
Opcja jeden - masz ryzyko i dane
Opcja dwa - nic nie wiesz.
Ja to czysto kalkuluje i zrobię wszystko aby tej szczepionki nie przyjąć. Ale że pewne ten sam rachunek zysków i strat zmusi mnie do jej przyjęcia. I ją przyjmę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gatineau: bzdury opowiadasz, przestrzeń publiczna to coś zupełnie innego, nie możesz z niej wyprosić menela bo śmierdzi, albo człowieka z widocznymi zmianami skórnymi bo jest brzydki.
  • Odpowiedz
@Kreation: no nie, musisz mieć jakiś uzasadniony powód

Dlatego nigdzie nie pisałem że nie można być w przestrzeni publicznej śmierdzącym, czytaj ze zrozumieniem zanim napiszesz "bzdury"

Bycie śmierdzącym w przestrzeni publicznej to żaden powód do zawinięcia kogoś na dołek więc oczywiście możesz se taki być (ktoś natomiast podał dość trafny przykład osoby nagiej)

A potencjalne roznoszenie zabójczej choroby - no to już nie wiem, wypowiedzą się na ten temat konstytucjonaliści
  • Odpowiedz
Każdy może wziąć ale nie można go do tego zmusić


@ZielonyMazak: a od kiedy to jest przesłanka do tego żeby coś było dozwolone? Każdy może się ubrać, nikogo nie można zmusić do ubrania się ale nie przeszkadza nam to zabraniać wychodzenia na ulicę ludziom nagim.
  • Odpowiedz