Wpis z mikrobloga

@uglyhero Ty seksowna Gnojku! Sklejacie akcje? Dostałem Barakową paczuche #chlopakizbarakow ! To JA jestem WYKOPAKĄ!!
Paczuszka obklejona memami sprawiła uśmiech na mojej dzbaniarskiej twarzy! Kurde Faja!
Szklaneczga musztardówka oraz rum dopełniły mój zestaw Seksownego Gnojka, będzie lansowanko jak już ten Covidzik upadnie i sobie głupi ryj rozwali! I tniżej tę szklankę francopolo trochę szacunku!!
Ready Freddie? To mój pierwszy POP i jakże wspaniały! Od razu go instaluję w mojej eleczce i szpan na całą Warszawę, co ja mówię na Warszawę na cały Wrocław to mało powiedziane! jestem ciekaw czy Pan Mercury również odgrywał jakieś próby do teatru ze swoimi chłopakami np. On był Przebrany za Indianę Żonsa a oni za Pszczółkę? XD
Książka o mojej ulubionej tematyce jest idealnym przykładem jakie postaranko zostało włożone w przygotowanie paczuszki, nie znałem jej szczerze mówiąc więc nie mogę się doczekać aby ją przeczytać. Olewam co inni dostali w paczkach ja chce tylko proopaaan buutaaan, mam chyytryyy plaaaan,(francopolo zlałeś się w spodnie) proopaaan buuutaaaan,
Słone przekąski śliczne, każdy bowiem wie że słodkie jest dla miękich faj jak Cory i Trevor, natomiast A MAN'S GOTTA EAT!
Kawusia bardzo wysublimowana i to skąd, Kolumbia, Brazylia, Kenia, niestety wiesz że nie skończyłem gimnazjum więc nie wiem co to znaczy pretensjonalny i nie znam tych miast xD
Paczucha ogółem spaniała i wywalona w kosmos, ale wiadomo ze Justyno nie kupiłaś Kosmosu bo kosmos należy do Nysy!

A teraz spadówa mam robotę z tą paczką!


#wykopaka #pokapake
francopolo - @uglyhero Ty seksowna Gnojku! Sklejacie akcje? Dostałem Barakową paczuch...

źródło: comment_1608388673wZ3HkQEjnFx3ktPrpqdMyw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz