Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Sobaka: On jednak o tym czasami przez ostatnie dwa lata wspomniał. teraz jednak chyba ćpun przesadził z traktowaniem go i pompowaniem swojego ego i Kononowicz w końcu nie wytrzymał i wybuchł. Do tego nie miał od roku (od kiedy fiodor z kumplem ukradli mu kanał) takiej możliwości swobodnej wypowiedzi. To ciekawe, ze postanowił sam nagrywać, czy dlatego że mu tak dochody spadły?
@adik75: jest mimo wszystko zadbany przez pielegniarkę i pewnie cukier też jest mierzony, a że płuca nie bolą to efekt mamy taki, że powoli Konon wraca do sił.
Też jestem zdania, że Konon nie wyrabia z bezczelnoscią Strusia. Znosił u siebie libacje olkoholowe, wywalenie Kuby przez Arona wbrew Konona, nitroripy w Chlewiku i pasywna agresja lalusia. W dodatku swiadomosc, że wszyscy robią kasę na Kononie a sam główny bohater dostaje ochlapy.
@Towarzysz_Sobaka: Tak, przy czym w jego stanie to w ciągu np. 4 dni może się o 180 stopnie obrócić do tego stopnia, że sam będzie wzywał karetkę.
Ja się zastanawiałem od jakiegoś czasu ile on wytrzyma z tym zachowanie ćpuna i jak to się skończy, ale nie przewidziałem powrotu mocy u prezydenta.
Zwróć uwagę ostatnio, jak ćpun już nawet po dwa razy dziennie powtarzał że to on kupił samochód "ja mu