Wpis z mikrobloga

@chrusto: kupilem wczesniej na pc ale faktycznie wciaga jak bagno
dolaczylo do listy gier ktorych nie moge odpalac bo mnie kilka dni nie ma jak slay the spire, binding of isaac czy dead cells. Aczkolwiek hades chyba trzymal mnie bardziej ciekawoscia co bedzie na koncu bo po pewnym czasie powtarzalnosc zaczyna byc odczuwalna.
  • Odpowiedz
@3mortis: Dead Cells mam na Switchu, też sporo grałem, dalej chętnie do niej wracam. Z Isaaciem czekam na przecenę, chociaż grałem na Vicie. ale to była okrojona wersja z tego co pamiętam. kusi mnie też ten Slay The Spire właśnie, obecnie również w niezłej przecenie na eshopie. uwielbiam dungeon crawlery tylko ten karciany gameplay taki nudnawy się wydaje ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak, Hades bardzo ciekawi fabularnie.
  • Odpowiedz
kusi mnie też ten Slay The Spire właśnie, obecnie również w niezłej przecenie na eshopie. uwielbiam dungeon crawlery tylko ten karciany gameplay taki nudnawy się wydaje


@chrusto: kart jest na tyle ze do kazdej postaci jest kilka "buildow" ktore widac po tych kartach ale nie na tyle zeby musiec jakos myslec nad tym przesadnie itp

wbrew pozorom gra jest dosyc szybka i wygodna na padzie, po jakims czasie znasz karty i
  • Odpowiedz
uwielbiam dungeon crawlery tylko ten karciany gameplay taki nudnawy się wydaje


@chrusto: ja pograłem 20 minut i nigdy więcej tego nie odpaliłem. Co innego Dead Cells, do dziś czasem odpalę, a mam to już z 8 miesięcy.
  • Odpowiedz
@nofink: A czy tam zmieniają się inni bossowie niż ten pierwszy? Zauważyłem, że Hydra też ma lekkie modyfikacje, natomiast 3 boss jest zawsze taki sam (co mnie lekko znużyło, bo bez większych problemów do nich docieram i dopiero oni dają mi dużo problemów). Ogólnie genialna gierka.
  • Odpowiedz