Wpis z mikrobloga

Moim Mikołajem okazał się @JednookiTaboret dziękuję za pake! Widać napracowanko ()

Zanim przejdziemy do prezentów warto wspomnieć, że paczka miała w sobie kilka easter eggów, podwójne dno, 2 zaszyfrowane wiadomości w liście i konkretną liczbę cukierków ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem tyle że michałków białków był 21. No i list na 5 stron (ʘʘ) to trzeba mieć talent.

Szkicownik z dużą gramaturą papieru i porządne cienkopisy to jest coś co wydry lubią najbardziej. Podobny szkicownik miałam i wiem że się doskonale spisuje, a Microny mówią same za siebie.

Cytując list "najlepsza trzepaczka na świecie", sitka i multitool. Poprosiłam o akcesoria kuchenne, bo kompletuje sobie powoli wszystko na moim mieszkaniu Na pewno się przyda. Praktyczne prezenty to jest to!

Domowej roboty wino (ʘʘ) Ogromy szacun za własne wykonanie. Czuję, że się przyda w weekend.

Coś mi się wydaje, że mem leci badżudżga w mojej paczce zaczyna być tradycją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz wielkie dzięki! #wykopaka #pokapake
HydroWydra - Moim Mikołajem okazał się @JednookiTaboret dziękuję za pake! Widać napra...

źródło: comment_1608298510oD61g6MQsHBxza5SImBYjN.jpg

Pobierz
  • 1