Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
W sumie to gracze PC dostają taki ps plus za darmo od epic games xD
Już jakoś od 2 lat co miesiąc wpada za darmo kilka gierek, głównie indyki, ale często również dobre gierki. W dodatku gier wpada z 5x więcej w miesiącu i to lepsze tytuły niż z plusa z tego co widzę xd
#ps4 #ps5 #pcmasterrace #epicgames
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HumanBeing: kolejny człowiek odkrył, że granie na PC jest tańsze od grania na konsoli, niesamowite. Kto by się spodziewał, że Sony i MS będą sobie odbijać pieniądze na czymś innym skoro wypuszczają sprzęt za 400-500 dolców
  • Odpowiedz
@Cinkito: Gry są tańsze to prawda, ale kto przechodzi tyle gier w roku? tylko jakiś streamer czy youtuber ale Ci nie mają problemu z wyborem bo gry dostaja w wiekszosci za darmo albo im sie zwraca bo to ich praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@setka007: może nie tyle dopłacają, co na konsolach nie zarabiają. Zobacz sobie jakie podzespoły mają PS5 i XSX, 500 dolców to serio cena dzięki której im się po prostu zwraca koszt wytworzenie. Sony i MS (na konsolach) zarabiają na grach/abonamentach itd.
  • Odpowiedz
@setka007: a tak swoją drogą to do PS3 Sony dopłacało, po prostu. To nie są żadne bajki czy bzdury, po prostu koszt produkcji był wyższy od kosztu sprzedaży. A ceny nie mogli podnieść jeszcze bardziej bo i tak już była wysoka. Na PS4 Sony zarabiało. Jak jest z PS5 to nawet nie wiem
  • Odpowiedz
@Cinkito: jakby nie zarabiali to by nie sprzedawali. popracuj w jakiejs fabryce to zobaczysz ile kosztuje wytworzenie czegokolwiek a za ile to sprzedaja zwyklemu kowalskiemu moze zrozumiesz. do tego oni nie placa za komponenty takiej kwoty jak ty skadajac pc to sa milionowe zamowienia gdzie to oni dyktuja ceny a nie ten co je wytwarza - dlugo falowa wspolpraca. Malo tego sklepy tez swoja marze ciagna od sprzetu inaczej nikt
  • Odpowiedz
@Cinkito: skad wiesz ze do ps3 doplacali? bo jeden z drugim youtuberem tak powiedzieli ? jakies magazyny z testami konsol czy gier? przyklad cybergowna jasno pokazuje ze wszelkie takie info to klamstwa. wiesz w co chcesz. ja za dlugo zyje na tym swiecie i doswiadczenie zawodowe kaze mi twierdzic ze to marketigowy belkot zeby tylko przyciagnac uwage ludzi. Ale ty wiesz w co chcesz:) Na zdrowie. OVER
  • Odpowiedz
@utede: no tak, dużo zależy od podejścia do kolekcjonowania czy do sposobu zakupu gier. Ja kupuje głównie gry cyfrowo na przykład, więc dla mnie PC byłby raczej tańszy.
@setka007: sprzedają bo zarabiają na grach i usługach. Rozumiem, że Ty lepiej wiesz jaki jest koszt wytworzenia konsoli od osób, które to analizowały i sprawdzały i pisały na ten temat artykuły? xD To nie jest tak, że to jakiś jutuber
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: @Cinkito: Granie na PC jest droższe - ktoś kto nie potrafi tego ogarnąć to ma problemy z własnymi finansami. Nie patrzymy na ceny gier po 7 latach od ich premiery które są rozdawane za darmo czy w bundlach za 50zl.. bo to samo się dzieje na konsolach gdy wchodzi nowa generacja, żadna filozofia. Zakładając że Kowalski nie zmienia gier raz na 2 dni to w skali 7
  • Odpowiedz
@EntryMode: jak ktoś składa PCta do grania specjalnie to zakładam, że to nie jest przeciętny Kowalski. Zasadniczo gry w dniu premiery na PC to jest -50 zł w stosunku do ceny na konsole. Wszytko zależy od sposobu w jaki się gry kupuje, czy się je sprzedaje po przejściu itd. Oprócz tego PC ma darmowy online, więc odpada te kilkaset zł za jakieś abonamenty.
  • Odpowiedz
@EntryMode: 36 gier z czego ciekawych jest kilka. I żeby nie było, ja sam jestem użytkownikiem PlayStation, nie mam nawet PCta do grania. Gier dodanych z plusa mam kilkadziesiąt czy nawet kilkaset, niektóre były naprawdę świetne (jak choćby Ratchet, bardzo pozytywnie mnie ta gra zaskoczyła), ale sporo z nich dodałem do biblioteki i wiem, że ich nawet nie odpalę nigdy
  • Odpowiedz