Wpis z mikrobloga

Rozkminiam najlepszy scenariusz na rozegranie bgw18 i dgw19 i myślę, że w bgw nie będe marnował chipów (mam już 7 grających, spokojnie do uzbierania cały skład) a w dgw gram fh. Imo taka 11 z podwójnym meczem da więcej niż granie bb/tc. Wszędzie przewija się strategia wc w 17, fh18, bb/tc19 ale problem z tym jest taki, że na koniec zostaje się z tym całym syfem w składzie z dgw jak potrojony west ham czy leeds, bez wc będzie to cholernie ciężko wyczyścić a po fh elegancko wracamy do swojego składu zachowując przy tym wc. BB i TC zostają nam na późniejsze dgw, wy jak zamierzacie rozegrać te 2 kolejki?
#fpl
  • 9
@v1ct0rB: Zacząłem od dzisiaj - zbieram skład na bgw18 i daję fh na dgw19 - czyli z tego co zrozumiałem to samo podejście co Ty; już transfery rozpisane z zapasem kasy, więc myślę, że spokojnie uda się to ogarnąć.
jak dobrze ogarnąłem to zostało 5 transferów, więc do tego czasu wrzucam do składu de Bruyne, Podence, Baldocka, Neto i Kane, resztę uzupełniam tym co mam i tak rozwalam te dwie kolejki
@maxym1990: BGW - blank game week - kolejka, gdzie nie wszystkie ekipy będą grały; DGW - double game week - kolejka, gdzie niektóre ekipy mają podwojone mecze (2 mecze podliczone jako jedna kolejka fantasy); FH, BB, TC, WC - to "koła ratunkowe" w fantasy - potrojony kapitan (TC), punktująca ława (BB), dzika karta (WC) i (nie wiem jak to przetłumaczyć) dzika karta na jedną kolejkę (FH)
@v1ct0rB: jak się nie posypią kontuzje itp to po prostu w ten bgw wejdę z tymi, których będę miał. jak się zbierze 8 graczy to ok i tyle. na dgw pójdzie freehit zapewne (moooże tc). jeszcze czeka nas kilka dgw i lepiej na nie trzymać wc.