Wpis z mikrobloga

Czy wie ktoś może czy w Neonecie przyjmą mi na gwarancję myszkę która ma #!$%@? kabel? Musiałam kupić jakiś tani shit, bo potrzebowałam myszki na teraz a hajsu nie było i kupiłam Fury hunter za jakieś 40-50zł... Po jakoś miesiącu zaczęło mi ją odłączać dosłownie co sekundę i podłączać z powrotem i tak cały czas, #!$%@? idzie dostać. Pomyślałam więc, że to może być wina wejścia w laptopie, że się wyrobiło czy coś, ale na każdym z trzech wejść jest to samo, a wcześniej używałam cały czas tylko jednego, więc to musi być wina kabla. Dodatkowo wyświetla mi się komunikat że komputer nie rozpoznaje urządzenia i że nie działa ono właściwie. Dodam też że dbałam o ten kabel i pilnowałam żeby się nie powyginał ani nic, kabel jest oplatany i nie jest w żadnym stopniu uszkodzony przeze mnie. Myślicie czy przyjmą mi ją na gwarancję, czy raczej nie ma na co liczyć? Miał ktoś może podobnie? Jak ktoś pracuje w tego typu sklepie to tym bardziej proszę o info ;)

#pomocy #elektronika #myszka #neonet
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karimetia: To zależy, może być tak, że od razu uznają reklamacje i zwrócą ci kasę, bo ma to mała wartość, ale czy tak będzie w neonecie, nie wiem, bo akurat tam nigdy nic nie reklamowałem.