Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie, jak ojciec czy ktokolwiekze starszego pokolenia mi mówi że należy się nauczyć ciętej gadki. Że jak ogarnę świetne rzeczy do powiedzenia i sposób jak to dostarczyć to mogę zatkać każdego. Nie, to tak nke działa. Nie ma takiej sytuacji że jakiś patus, Chad czy wysokiej klasy normik zacznie ci dojeżdżać, a ty odpowiadasz jakimś cwanym tekstem wyglądając jak dziwak i mając #!$%@? głos, i niby miałby się zatrzymać pomyśleć "cholera, ale mi dojechał". Zostaniesz zmieciony jednym ruchem dłoni, twoje słowa będą znaczyć tyle co rzucenie papierową kulką. Tymczasem taki wyżej wspomniany Chad czy inny osobnik lepszy wystarczy że w twoją stronę wyda ustami dźwięk pierdnięcia i powie wyśmiewczym tonem coś w stylu "hyhyhy ale z ciebie debil" doprawione paroma przekleństwami i wszyscy uznają że on cię zniszczył. To jak myśleć że dobrą gadką "poderwiesz" kobietę.
#przegryw #blackpill #normictwo #czystaprawda
  • 7
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: sranie w banie. W wakacje dorabiałem w typowo ciężkiej fizycznej robocie z chłopami styranymi życiem i gdy przyszedłem to jako legendarny ,,studenciak" byłem #!$%@? na wszystkich frontach. Że jak węższe spodnie to pewnie gej, że się gówno na robocie znam i czego tu w ogóle szukam, że za hajs rodziców sobie baluję. Z mordy chadem nie jestem, postury wojownika nie mam, ale wdawałem się w pyskówki z facetami starszymi ode
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: Pół na pół, jak się stawiasz to mogą cię przynajmniej nie gnębić bo wezmą cię za po*ebanego typa. W podstawówce i gimnazjum miałem w klasie gościa, który teoretycznie powinien być pierwszy ofiarą do gnębienia. No ale miał to do siebie, że stary go od bajtla zapisywał na sztuki walki. Na początku oskarki próbowały go gnębić, ale jak kilka razy im za*ebał to może i dostał naganę, ale potem każdy się
  • Odpowiedz
Z kolei ja w gimbazie byłem już bitym przegrywem z długimi włosami xD.


@hell_awaits: miałeś jakiś gwóźdź wbity w mózg by kuca zapuszczać? xD

Ale poszedłem w liceum było to słynne "rąbnięcie pięścią w stół" (nikogo nie znałem w nowej szkole) i jak kilka razy się odgryzłem na zaczepki, to mi dali spokój i jeszcze zdążyłem się wkręcić w normictwo xD.


@hell_awaits: Wydajesz się inteligentnym gościem, więc raczej nie chodziłeś
  • Odpowiedz
miałeś jakiś gwóźdź wbity w mózg by kuca zapuszczać? xD


@2-aminopirydyna: Metalowiec here, ale już od 6-7 lat na takowego nie wyglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co i tak nie ma znaczenia tak naprawdę, bo w szkole był potężny CHAD metalowiec metr 90, z dużym frame i długimi czarnymi włosami, który podobał się większości julek.

więc raczej nie chodziłeś do jakieś patologicznej szkoły, co nie? W sensie
  • Odpowiedz