Wpis z mikrobloga

@Lardor: A jeszcze wczoraj pisałem coś o czerwonym atu plus... a tu karma go dosięga co raz bardziej. Ten pacan może tak, a może nie zdawał sobie sprawy, że pozostałe polonezy również podzielą los czerwonego atu (ponoć oba również chce oddać na złom i do huty).

Pikanterii do sytuacji dodaje fakt, że nie MINĄŁ nawet jeszcze rok od kupna tych wszystkich złomów, a tu takie coś. Już widzę to załamanie
  • Odpowiedz
@Lardor: Właśnie widzę... Kiedyś już pisałem o tym, że Axel robi ze swoich widzów debili swoim równie debilnym poczuciem humorem i właśnie po raz kolejny pokazuje on swoje zidiocenie. Sorry, ale nawet poczucie humoru ma słabe.

Jedynie kto go przebija w tym jest Niekryty Krytyk ze swoimi seksualnymi żarcikami.
  • Odpowiedz
@Lardor: po pierwsze to sie robi tak aby nadawal sie do eksploatacji czyli sprawna mechanika/blacharka i nie powodowal zagrozenia a nie zaczynanie od dupy strony, ze wymienia deske rozdzielcza i malowanie punktowe.

Ja obstawiam, ze to psychotest stary jakis i z powodu atencji/urazu robi sobie #heheszki wiedzac, ze cos z nim nie halo ale udaje jakby nic sie nie stalo zlego.

@Kaboone1: zrobia fani ,,glosowanie
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: Ten jełop już dawno powinien wydorośleć, a nie próbuje robić jakieś czerstwe żarty, które rozumie tak naprawdę tylko on i jego kolega mechanik + w dodatku próbuje na siłe to podpiąć pod inteligentny humor,
sorry Axel ale ty to Monty Pythonem czy Benny Hillem nie będziesz mój drogi a zamiast tego irytujesz tylko swoich widzów.
  • Odpowiedz