Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMAN!

Pewnie każdy z nas już jest po pierwszych obejrzanych meczach mistrzostw świata w darta, stąd pytanie (choć odpowiedź już jako tako znam ( ͡º ͜ʖ͡º)) - jesteście chętni na drugą odsłonę naszej #wykopdartsleague ? Generalnie wiem, że ruch na tagu #darts #dart zacznie się pewnie dopiero jak najwięksi darterzy będą grali między sobą, a fajnie byłoby, aby do ligi dołączyli nowi gracze. Więc zachęcam was też do informowania, namówienia innych Mirków i Mirabelki, którzy na tagu się udzielali.

I jeszcze pytanie - lepiej zrobić klasyczną ligę jak za pierwszym razem, czy może mistrzostwa na zasadzie drabinki, tak jak jest właśnie między innymi na World Darts Championship? Zachęcam do dyskusji oraz wyrażenia chęci - wpis z zapisami planuję zrobić jak już będzie wiadomo jaką formę wybieramy. No i kwestia kiedy zacząć - wiadomo, że większość meczy rozgrywana jest wieczorami, a teraz wieczorami wiadomo co robią darterzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc może czekamy do stycznia, do zakończenia Mistrzostw?

Pozwalam sobie zawołać uczestników pierwszej edycji: @BlackWatcher @Kubul @rubert6 @butterfly @therealhajto @Luks_WGS
  • 8
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@camefor: jestem za liga, więcej męczy, fajniejsza rywalizacja. Tym bardziej, że jest nas mało, więc liga nie jest długa. Też jestem za tym żeby zacząć po MŚ :)
  • Odpowiedz
Widzę, że wszyscy mówicie jednym głosem, więc niech tak będzie - zagramy w formie ligi tak jak to było za pierwszym razem i rozpoczynamy od stycznia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W styczniu spodziewajcie się wpisu o zapisach i jedziemy z zabawą. A tymczasem - życzę sobie i Wam największych emocji w MŚ! I oby Krzychu Ratajski sprawił nam miłą niespodziankę.
@butterfly: @Kubul: @Chael: @BlackWatcher:
  • Odpowiedz