Wpis z mikrobloga

@BezczelnyHusarz: dzięki wstrzymam się, mam jeszcze do kupienia ghost of tsushima, zacznę od tego może w styczniu coś ruszą z tym cyberpunk. Na szczęście nigdy nie robię preorderow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BezczelnyHusarz: na pewno jest to ciężkie do zrobienia, ale jednak tyle milionów graczy zostawią na lodzie? Mam nadzieję, że uda im się coś jeszcze zrobić z tym. Tak czy inaczej pewnie za jakiś czas ogram to na nowej generacji. Ciężko ich tłumaczyć grałem w wiele miodnych gier na facie i do mnie nie przemawia, gadanie, że to stara konsola nie ma prawa działać. Mogli nie wydawać na ps4
  • Odpowiedz
@sszalikk: tak jak gdzieś pisałem tutaj wcześniej. Rozumiem totalnie jakieś randomowe bugi etc ale nie , że grafika przypomina starego dooma a bugi które występują musisz robić reset misji i mnie ciekawi czy ktoś wgl testował to xD
  • Odpowiedz
@BezczelnyHusarz: czas pokaże, plusem jest to, że zamiast pełnej kwoty kupie pewnie za 150, pod warunkiem, że w ogóle ogarną temat. Szkoda myślałem, że wieskiem otworzyłem a cyber zamknę generację
  • Odpowiedz