Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak płakał że źli ludzie przerobili jego filmik co gotował, i niby tłuczkiem do mięsa chciał bić ludzi xD albo jak w Polsacie musiał się tłumaczyć z przeróbki na yt co niby papieża szkalował, piękne to były czasy xd
#ator #pracowniktvn #wideoprezentacje
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

albo jak w Polsacie musiał się tłumaczyć z przeróbki na yt co niby papieża szkalował

o kurła xD jest jeszcze gdzies to?
  • Odpowiedz
@l3gend: dzięki za wrzutę bo nie widziałam tego wcześniej.
Nawet do tv się nie ogarnął wizualnie. Do dziennikarki mówi mecenas, tłumaczy się śmiesznie. I teorie spiskowe jak to go nienawidzą.
  • Odpowiedz
@rudagejsza: dobry był też reportaż o dramie co miał z gimprerem i mówił w nim że chciał z balkonu skoczyć przez hejterów, ale apropo tego wystąpienia w Polsacie, po nim we vlogu mówił że ta dziennikarka poza kamerami mu powiedziała że jest bardzo kulturalny, ułożony i mądrze mówi, jak by nie wiedziała to by nie powiedziała że on od Korwina startuje xDDDDD Mówił też że widzowie specjalnie jadą do Ewa
  • Odpowiedz
@l3gend: dobra ogarnę, bo coś z tym spadaniem z balkonu chyba widziałam, ale warto przypomnieć XD
A z Gimperem to chyba stanęło w miejscu. Ponoć #fakeprawnik nie zabezpieczył dowodów i jest słowo vs słowo.
A jeszcze mi się przypomniało, jak namawiał ludzi, żeby robić własne media i portal i to było zerżnięte z wrealu24. Takie to chamskie było skopiowanie XD
  • Odpowiedz
@rudagejsza: a to o gimprerze mnie zaskoczyłaś, bo wydaje mi się że kiedyś kiedyś mówił, że on nie chce wykonać wyroku sądu, tzn publicznie go przeprosić xD
  • Odpowiedz
@l3gend: przecież wyroku nie było. Gimper jakiś czas temu zrobił film z m.in przeprosinami dla atorka. Na filmie zaznaczył, że nie wie jaki będzie wyrok, ale i tak chce go przeprosić.
  • Odpowiedz