Wpis z mikrobloga

@Rocky_Zuma_Skye: Chcesz dorwać kolesia ukrywającego się na terenie opery, wbiegasz w tym celu całą bandą na scenę, aby go zaalarmować? xD Nolan kręci takie bzdurne sceny jak Lato z Radiem. Zachowanie antyterrorystów tak samo głupie, żadnej taktyki, zabezpieczania się wzajemnie, uuuuraaaaa! i do przodu. Cały film się od takich scen roi, a scena z walizką, której zawartość niby wpadła do środka, no kurde jak, skoro leciała po masce? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: film taki sobie ale to samo można powiedzieć o tej serii, szczególnie wtedy gdy zamiast o błędach montażowych mówi o "błędach" fabularnych gdzie często wychodzi po prostu jego niezrozumienie filmu
@mala_kropka: @ledoux: Nie no fabuła jest dla mnie zrozumiała i nie pogubiłam się jak np koleś z Ponarzekajmy o filmach, analizowałam sobie na bieżąco i pasowało mi wszystko, poniekąd też dlatego, że takie pokręcone filmy już widziałam, choćby Piąty wymiar. Trzeba przyznać, że w miarę się to kupy trzyma, choć absurdalnych sytuacji jest multum, a uproszczeń fabularnych jeszcze więcej.

Nolan po prostu zrobił to, co wcześniej w trylogii Batmana, po