Wpis z mikrobloga

Kogo bierzecie za swapy? Kurde moim zdaniem te opcje trochę słabe takie, nie ma żadnego gracza co patrzę i chcę tego konkretnego tylko takie meeh, meeh, meeh.Trochę przykre jest to, że EA forsuje do brania pak. Chciałem jakąś ikonę do środka na CM, a ten Rijkard to za tyle swapów to taki średni bym powiedział.
No ale chyba skłaniam się do baby icona, + 85 + 83 + 2x ultimate.
Składzik taki, 2,5m nazbierane i czekam, żeby wjechały jakieś Toty z Bundesligi, liczę, że albo starczy na Robercika albo chociaż na jakiegoś Kimmicha i Mullera. Chociaż jak dzieciaki znowu będą wybierać toty to #!$%@? będzie a nie Bundesliga a Kante, Neymar, Messi i Ronaldo xD
https://www.futbin.com/21/squad/4184142
#fut
  • 11
@Mysciak: biorę chyba tego rijkarda, ta gra zbyt wiele razy pluła mi w morde żebym to jej zostawiał swój los, z paczek o ikone pewnie byłby nakata, a Rijkard chyba solidny cdm.
@Narilan:
No właśnie gdyby ten Rijkard był chociaż o 1 mniej wyceniony to by uszedł + 2 paczki, ale tak to jak bierzesz Rijkarda za 14 to tylko 1 paczkę weźmiesz dodatkowo
@Narilan:
No niby tak, ale jednak moja logika jest taka, że ja jak mam do wyboru słabą ikonę i 2 paczki ultimate i 25 83+ to jednak chyba wybiorę tą drugą opcję, gdyż z tych fooderów to będę w stanie zrobić jakieś fajne SBC np. taki Khedira, który chyba jest nawet lepszy od tego Rijkarda a był do zrobienia za 200k wg futbina (chyba nawet koło 170 wtedy) ¯\_(ツ)_/¯
@Mysciak: nie przesadzajmy, że rijkard to słaba karta( ͡° ͜ʖ ͡°).

@cincin27: Niektórzy mają szczescie w pakach, ja takiego nie posiadam, już nawet nie probuje sie okłamywać. W ciągu 5 lat najlepszy traf warty 600k, a to i tak pojedynczy wybryk.
@Mysciak: ja wzialem juz ultimate, dzisiaj biorę 5x85 bo raczej na takiego farta nie liczę, ze trafie ikone ktora by nie siedziala w najlepszym wypadku na lawce( ͡° ͜ʖ ͡°)