Wpis z mikrobloga

@bartolomis: XD, kolejny nie wie na kogo głosuje.

podaj dowód na postulat o "rozstrzelaniu nieprzychylnych dziennikarzy" albo usuń konto


Miej honor i się załóż. jak wkleję postulat rozstrzelania nieprzychylnych dziennikarzy wypowiedziany jasno konkretnie i publicznie (nagrany na filmie), a potem potwierdzony raz jeszcze dla pewności przez jednego z ojców założycieli i czołowego polityka konfederacji to usuniesz konto. Jak nie wkleję to ja usuwam
@Serrrek: za dużo razy się zakładałem a później druga strona się nie chciała wywiązać, znudziły mnie "moralne zwycięstwa"
A kara śmierci za zdradę kraju to nie to samo co "rozstrzeliwanie nieprzychylnych dziennikarzy"
@bartolomis: Dobra, masz i nie bredź mi tu o karze śmierci XD

Proszę, idol prawaków, jeden z kilku najważniejszych konfederatów:

To jest kolejny przesąd polskiej inteligencji, pacyfizm. Wiara w to, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną wyprawieni na tamten świat w sposób nagły, drastyczny i nieprzyjemny. No powiedzmy, wziąłbym tak z tuzin redaktorów "Gazety Wyborczej", ze dwa tuziny pracowników drugiej gwiazdy śmierci, centralnej dzisiaj, TVN-u, nie wspominam oczywiście o
@bartolomis:

wiedziałem, że nie usunąłbyś konta


No nie usunąłbym bo miałem rację xDDD Tak jest, zgadza się, masz 100% racji. Usprawiedliwiasz nawoływanie do zabijania ludzi w ramach czystek politycznych, rozumiesz to w ogóle? Jesteś sobie w stanie wyobrazić jakim zerem jesteś w oczach przyzwoitego człowieka? Brzydziłbym się napluć na ciebie, tak jak brzydziłbym się napluć na niemców z lat 30 usprawiedliwiających hitlera. "Kontrargument" na takie coś jak miałby wyglądać? Wolno mordować,