Wpis z mikrobloga

Wczoraj dowiedziałem się że Bentley Absolute już nie jest dystrybuowany, a we wrześniu jeszcze kupowałem flakon na prezent ()
Czemu nie kupiem od razu dwóch buteleczek tego majstersztyku ()

Wiadomo cokolwiek o wznowieniu produkcji albo o kolejnych wycofaniach następnych perfumów od Bentley'a?

#perfumy
  • 6
@Meriu: pan @CheapiesLover dobrze mówi. Możesz przeglądać mall.pl w poszukiwaniu, bo co jakiś czas były rzuty. Sam tam kupowałem po 133zł. Nie ma żadnych informacji o Absolute niestety. Jak nie masz cierpliwości możesz obczaić Bentley Intense albo kupić za bardzo drogo Absolute na allegro/olx. Czasem na tagu jeszcze ktoś sprzedaje, ale też powinieneś się już spodziewać 2zł/ml minimum
@ChacharZWarszawy: W styczniu dokonuję skupu interwencyjnego Absolute'a, chociaż miałem go w planach dopiero na przyszłoroczną jesień, poleci chyba zapasowy flakon Zino bo też wycofany, chociaż nadal w sprzedaży za śmieszne pieniądze.

Ustawiłem już powiadomienia na elnino oraz eglamour, będę też od czasu do czasu sprawdzał cenę, na pewno nie zamierzam płacić 270 zł za flakon, te perfumy, chociaż bardzo sentymentalnie dla mnie wżne, nie są tyle po prostu warte.