Wpis z mikrobloga

ahhhh jaka to jest dobra gra. #!$%@? jak dawno tego nie czułem, tyle godzin w grze i dalej chce się grać. Cały tag jest #!$%@? jaki to cyberpunk nie jest #!$%@? itp. ale prawda jest taka że jest zajebisty. Jak już wszyscy porównują do gtaV to ja też to zrobię, gdy grałem w gta to się nudziłem, co prawda jakoś skończyłem ale z bólami i nie zamierzam wracać do tej gry, #!$%@? historia nudny świat. A tutaj jest zupełnie inaczej, każde miejsce wygląda jakby ktoś je zaprojektował, każde zadanie jest dobre, a historia to majstersztyk. Jestem w stanie wybaczyć tej grze te bugi, bo mało zwracam uwagę na stan techniczny, ale to co miało być dobre w tej grze jest wręcz zajebiste, polecam każdemu kto ma dobrego pc.
#cyberpunk2077
  • 12
Jaki to rpeg jak Twoje wybory nie maja na nic praktycznie wplywu


@eternit_nie_wybacza: No właśnie, trochę mam niedosyt, bo te wybory dotyczą przede wszytstkim głównego wątku, zadania poboczne raczej ich nie mają, po prostu robisz misję i tyle, jednak główny wątek jest liniowy i o ile da się tam obrać różne ścieżki (czego nie jesteś do końca świadom, ale wystarczy zagrać drugi raz by się przekonać), to finał jest zawsze taki