Wpis z mikrobloga

Cześć jestem zielony, jeśli chodzi o motoryzację. Jakie używane auto do 20k spełni moje wymagania:
- tania eksploatacja - głównie dojazd do pracy przez miasto
- wciśnie się na miejsca parkingowe w dużym mieście
- do bagażnika, przy złożonych tylnych siedzeniach mieści się luźno rower z gratami (najlepiej dwa)
- co weekend wyjazd w góry ~200 km, parę razy w roku Alpy

Rozważałem: caddy (bo spanie w bagażniku), A3 (bo kiedyś jeździłem i było ok), panda (nie wiem jak z bagaznikiem) - wiem, że to zupełnie różne samochody. Może jakieś inne propozycje?

#auta #auto #samochody #motoryzacja
  • 13
@doktorplaga: jeśli te rowery to must have, to może właśnie warto pójść w kierunku Caddy, albo któregoś z konkurentów (Berlingo/Partner na przykład). Ale musisz się liczyć z tym, że komfort w takim aucie będzie raczej niższy. Ewentualnie takie absolutne minimum wielkościowe to myślę, że Skoda Octavia, najlepiej kombi - do pierwszej generacji pakowałem rower przy złożonych siedzeniach i mieścił się, ale tak bez szału, nic krótszego raczej bym nawet nie brał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupczyk: albo jakiekolwiek auto z hakiem i platforma na rowery.
Tamiek wyjdzie kupić małe autko i dokupić platformę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam używam platformy chociaż mam auto kombi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doktorplaga: z odkręconymi pewnie tak, skoro po rzucił to jako ważną kwestię, założyłem, że chodzi mu o wożenie ich bez rozkręcania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może faktycznie nadinterpretuję