Wpis z mikrobloga

@artt: w chwili obecnej wysyłkowo nigdzie nie ma w ludzkich cenach. Zdarzyć się może że w jakimś sklepie jest stacjonarnie jakaś powystawowa. Polecam śledzić oficjalny sklep Allegro, ostatnio w ciągu 2 tygodni mieli 2 razy na sprzedaż parę set sztuk. Oczywiście schodzą w ciągu 2-3 h dlatego trzeba pilnować.
Na olx i allegro też kwitnie handel od spekulantów, ale co się dziwić jak ludzie potrafią zapłacic 2800 za gołą konsole z
  • Odpowiedz
Właśnie parę dni temu miałem ją już kupić, była dostępna, ale odpuściłem.. tym razem bedzie bez wybrzydzania ;d
  • Odpowiedz
@artt: jak mieszkasz w miare duzym miescie to pojezdzij po sklepach. Przedwczoraj brat kupil w Katowicach w pierwszym lepszym RTV Euro Agd, stacjonarnie. Podobno bylo kilka sztuk na sklepie. Ja ostatnio widzialem kilka sztuk w Media Markt w Kato (Silesia City Center).
  • Odpowiedz
@artt: Napisałem do oficjalnego sklepu Allegro czy przed świętami można się spodziewać jeszcze u nich konsoli, o dziwo odpisała mi chwile później babka, że to sprawdzi i da mi znać, więc jak coś będę wiedzieć napiszę też tu :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artt: mi neonet zaklepał konsole i mam ja jeszcze dostępna przez dwa dni. Swoją pierwszą odebrałem na premierę także jak jesteś ze Śląska to mogę Ci ja zwolnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RapidoPL: u mnie w mieście puste półki, a jak sprawdzam dostępność w sklepach to nawet 100km dalej nic nie mają
@szybkaszyba dzięki, czekam czekam
@PanZiomal a jak ma to wyglądać, ewentualnie podałbyś mi kod rezerwacji i jadę z tym do sklepu? Jestem ze Śląska :)
  • Odpowiedz
@artt: mi się udało z mediaexpert dorwać, jutro dostawę mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) XSX ez idzie dorwać ja tak w sumie się zastanawiałem nad zakupem jakiś czas i przez cały ten czas co jakies 2-3 dni gdzieś się pojawiał, także luz myślę że idzie ez dorwać nie to co PS5 XD
  • Odpowiedz