Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym kupić synowi klocki lego classic zestaw 10698 z pudełkiem i znalazłem na olx 160 zl. Cena trochę niższa, a klocki podobno nie używane. Jak wyglądają takie klocki fabrycznei nowe? Są zapakowane w jakieś torebki czy są luzem.
I czy na pierwszy rzut oka paczka jest cała zapełniona? Żebym mógł ocenić podczas kupna i się nie wkopał próbując zaoszczędzić. Mial ktoś taki zestaw i mógłby podpowiedzieć.
#lego
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kordrian: klocki są pakowane w woreczki w zależności od rodzaju. Poukładane w przegródkach. Dodatkowo musi być instrukcja składania. Bynajmniej tak to kiedyś wyglądało jak kupowałem klocki przez jakieś 20 lat.

A jaka jest różnica w cenie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kill-9: no właśnie na początku przejrzałem allegro i były po 250 nowe ale teraz zobaczyłem na Alto za 190. Cena na olx 160 więc chyba nie ma aż takiej rewelacji jak mi się wydawało
@kordrian: są w przezroczystych woreczkach posegregowane kolorami, mam 11002 i jakiś jeszcze bo dostałem za 1 zł.
Zestaw 10698 katalogowo kosztuje 200 zł, 160 zł to jeszcze za drogo, za 130 zł się opłaca. Nie pamiętam czy w carrefourze był ten zestaw na BF, ale za 120 zł myślę, że byś wtedy wyrwał.
11002 zł kupiłem za 33 zł
@kordrian: po drugie ile syn ma lat? jak więcej niż 4 to powinieneś kupić konkretny zestaw jaki mu się podoba. Classici są nijakie, wszystko i nic, może się nie odnaleźć w wysypie różnych klocków i kolorów.