Wpis z mikrobloga

@Destr0 @Krzysiek1203_88 @Volter @Erc @pomarange @Mimla @Ginden Byłem dzisiaj zrobić rezerwacje na 9 osób . W przychodni za rezerwacje dwóch stolików zażyczył sobie koleś 100 zł (50 zł za 1) do wykorzystania na barze ale widząc, że kwota mnie wbija w podłogę powiedział, że może do 50 zł zejść. Jeżeli jutro nadal będzie chętny na te 50 zł to zostawię u niego. W takim razie pierwsze zamówienia ja bym złożył bo to wychodzi raptem 10 piw czyli jak będzie nas 10 to po jednym piwie, jeżeli 5 to po dwa a wy mi zapłacicie za te piwa ni płacąc w kasie. Pasuje wam? Jeżeli jednak zażąda 100 zł to mam plan B. Awaryjnie zarezerwowałem również dla 9 osób miejsce w Impresji, gdzie rezerwacja jest za free ale nie wiem jak z godzinami otwarcia oraz piwo jest po 6 zł.
  • 46
@pomarange: O 19 :30 @Mimla ma przyjść :). W białej małpie było jeszcze wcześniej i jakoś nie widziałem narzekań :P. Generalnie masz racje 17: 30 (o tej zrobiłem rezerwacje) to trochę wczesna pora ale teraz jest już za późno na robienie zmian. Można o tym pomyśleć następnym razem.

W BOBie w Katowicach bodajże 250 zł wymagali za rezerwacje loży więc nie ma tak, źle z tymi 50 zł :D. @Tokarz coś
@5th: Pisałam że po 19 30! Co łaska wykładowcy, ale tak czy siak późno. Nieźle sobie to koleś wykombinował, ale okej, melduj co załatwisz ;)
@Mimla: Spokojnie poczekamy :). Zawsze można zrobić wycieczkę pod KJO :D. Co do rezerwacji koleś tłumaczył się tym, że już kiedyś ktoś zrobił rezerwacje na 30-40 osób i nikt nie przyszedł. Trochę go rozumiem.
@Volter: Uroki zaocznych -_-" Formalnie do 20, ale liczę że pierwsze zajęcia w roku nie będą takie ostre. A jak będą, udam się "za potrzebą" i zniknę w tajemniczych okolicznościach, muahuhua.
@Mimla: O Ty zbrodniarzu :P

@Volter: @Erc: Ja będę o 17 no może troszeczkę się spóźnię jak to mam w zwyczaju :D ale postaram się być na miejscu o 17. Znakiem rozpoznawczym mogę być ja bo nie mało kto ma 1,85 cm wzrostu, okulary, powiedzmy że wymodelowany zarost :P a do tego rude włosy. Także jak ktoś mnie nie rozpozna to wezmę parę soczewek i dam mu w celu