Wpis z mikrobloga

Trafiłam na jeden z największych wysrywów, jakie dane mi było ostatnio oglądać na Wykopie.

Rozkładając ten ekskrement na czynniki pierwsze:

Black lives matter,

We wspieraniu protestów BLM nie chodziło o to, że są lewackie. Chodziło o to, że są popularne. Targetem Cyberpunka byli młodsi ludzie z bardziej liberalnymi poglądami, nie konserwatywni boomerzy tęskniący za czasami Konfederacji (nie tej polskiej). Zresztą, co oni właściwie zrobili na rzecz tych protestów? Opóźnili wydanie gry, z tego co rozumiem oprócz tego nic. Równie dobrze mógł być to dla nich zajebisty ruch marketingowy — pozwala im udawać, że są solidarni z protestującymi, a zarazem opóźnić grę, żeby nie było przypału z bugami (chociaż wszyscy wiemy jak to się skończyło).

Wspieranie LGBT+,

No oczywiście, ustawienie sobie tęczy w profilowym to wspieranie mitycznego elgiebeta. Już nawet pomijając wszystkie inby, które społeczność LGBT robiła, bo studio potraktowało problem transpłciowości jako "baba z siusiakiem hehe", to nawet Trump tak uwielbiany przez prawaków w Polsce machał publicznie tęczową flagą. Nawet tamtejsze konserwy ogarnęły, że publiczne nazywanie gejów zboczeńcami nie zadziała na publikę, tylko Polska deklaruje swoje opóźnienie na arenie międzynarodowej.

Parytetowe zatrudnianie kobiet i chwalenie się tym,

XDDD Tak, bo to przez kobiety są błędy w Cyberpunku. Brak słów, zwykła mizoginia i fiksacje przegrywów.

Wsparcie przez zarząd CD Projektu Trzaskowskiego w kampanii prezydenckiej (wpłacili mu 250tys. zł)

Dokładnie — wsparcie przez zarząd CD Projektu Trzaskowskiego. Zrobili to prywatnie i nie ma to żadnego związku z firmą.

CD Projekt stał się lewicowym potworkiem, podobnym do 99% korporacji na zachodzie.

Narracja na poziomie sowieckiej propagandy: Na Zachodzie zło i korupcja, u nas dobrobyt i dostatek. Ale nazywanie korporacji "lewicowymi" to najśmieszniejsza rzecz, jaką w życiu widziałam (oprócz naukowca zamieniającego się w ogórek kiszony). Smutną prawdą o XXI wieku jest to, że słowa zupełnie tracą znaczenie.

Już nawet zapomnieli jak się dobre gry tworzy

Podsumowując, winą bugów w Cyberpunku są czarni, geje, kobiety, Trzaskowski, Tusk, Żydzi, masoni i cykliści.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #cyberpunk2077 #polityka
D.....e - Trafiłam na jeden z największych wysrywów, jakie dane mi było ostatnio oglą...

źródło: comment_1607680884KQzCywhAGt8947GdF8ii1y.jpg

Pobierz
  • 13
@Desde: niewykwalifikowany robotnik fizyczny (a kto wie czy nie bezrobotny) stwierdza, że jak korpo wyraża wsparcie dla LGBT, to wszyscy pracownicy odrywają się od swoich obowiązków aby zająć się pełnoetatowym szerzeniem homopropagandy ( ͡° ͜ʖ ͡°)