Wpis z mikrobloga

@patrol411: podobno szef microsoftu już grał i jest zadowolony, ale domyślam się że się nie śpieszą. Sekiro powstało rok temu, bez przesady z tym czekaniem, ma być open world więc pewnie dużo więcej jest do zrobienia niż przy dotychczasowych produkcjach.
@patrol411: Mi sie wydaje ze zamieszanie zrobiło wyjscie remake demon souls oraz nowa generacja. Prace pewnie sie zaczeły na starej a teraz wszystko jest przenoszone na nowa juz. Nie mowiac ze pewnie elder ring ma być czymś next genowym i chca zapewne troche odejsc od tego samego schematu oraz mechaniki co z soulsow i dac cos nowego. W koncu 2 generacje ciagle dostajemy podobny schemat i juz pomalu wydaje mi sie
@hniedziela546: jestem fanem i wiem że się przejada. Gram od demon soulsow. Bloodborne nie był aż taki inny od soulsow jeśli ktoś latał w dark soulsach i tak bez tarczy. Sekiro miał inne mechaniki już i to było fajne. Ja mówię o czymś zupełnie innym i zupełnie nowym. Co będzie to się okaże ale myślę że inny gatunek niż souls like by im się przydał.
@Turczyk: Myślę, że to raczej niemożliwe by zajęli się innym gatunkiem, gdyż to chyba rzadko spotykane w branży, by jedna firma zajmowała się wieloma gatunkami. To tak jakby CDP zaczęło robić gry sportowe, a Rockstar klasyczne rpg czy strategie. Imo niech zajmą się tym co im najlepiej wychodzi czyli właśnie grami z dużym stopniem immersji osadzonym w klimatach fantasy z enigmatyczną fabułą i wyższym niż w innych grach poziomem trudności. Na