Wpis z mikrobloga

#wykopaka

No i przyszła do mnie wykopaka, na szczęście w tym roku bez problemów ze strony pary (czyli @obszarnik ( ͡º ͜ʖ͡º)), chociaż swoje dołożyła poczta, kisząc paczkę w którejś bazie przeładunkowej.

Paczka fajnie spersonalizowana, po części nawet spersonalizowana pod #rozowypasek (porwała świeczkę i sztuczny śnieg, lubi się bawić takimi rzeczami, więc się nie zmarnują XD, ja jestem bardziej plastyczno-artystycznym barbarzyńcą).
Herbata – akurat mi się czarna kończy, więc trafione idealnie, zaraz będzie zaparzanie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Książka – problemy z ogarnięciem pracy i własnego czasu to moja bolączka, o czym wspominałem w opisie, więc tu 100% trafienia.
Kalendarz z angielskim – prezent nietypowy, ale... kurde, przyda się. Angielski znam na poziomie komunikatywnym, ale pewnie jak 90% jego użytkowników w Polsce to świetnie czytam, tragicznie mówię i jeszcze tragiczniej piszę, a i gramatyka mi trochę zardzewiała. Będzie powtarzane.
Nauka słowackiego – poprosiłem o jakiś wybrany przez Mirka zestaw materiałów podstawowych do nauki nowego języka, trafił zaskakująco dobrze, choć ciut obok, od kilku tygodni gram na czeskim serwerze w Ogame (stara miłość nie rdzewieje) i rozmyślałem nad nauką czeskiego właśnie, ale słowacki jest wystarczająco podobny, żeby i to był dobry punkt startu.

Listu opisywać nie będę, ale długi i na temat, fajnie się go czytało.

Zajebista paczka, Miras, dzięki! ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_1607612205NpOqN1zLfh5xfEesy35gSF.jpg
  • 11
@Glober: wiesz co, grywalne, ale próg wejścia wysoki, bugi i ostatnio to już w ogóle umożliwili uzyskiwanie punktów bardzo bezpośrednio za kasę, na szczęście na czeskim zupełnie inna kultura gry (na polskie już nie wrócę, nie ma szans).
@Glober: no ale pamiętaj o jednej rzeczy, która jest najtrudniejsza do przeskoczenia - gra nie ma pauzy i tak naprawdę to ty się musisz dostosować do niej, nie na odwrót. XD
@Fenrirr: tak tak, to pamiętam :D sporo w to grałem, ale to jeszcze w liceum, czyli ponad 10 lat temu ^^ Ale pamiętam jeszcze wysyłanie floty na noc i pierwsze poranne włączenie ze sprawdzaniem, czy jakaś wroga flota nie wjedzie 5 sekund po mojej xD