Wpis z mikrobloga

@astri:

oczywiście bo to handlowiec, robota na bazarku swoje zrobiła, gadka i bajerka jest, interes się kręci, szkoda, że zwykli ludzie się na to nabierają


kolejna rzecz, której mu zazdrościsz. Ciebie zwykła chytra baba potrafi wydymać na parę stów aż musisz się popłakać na wykopkach
@chris_mack: Eli mu nie zazdroszczę

Mitomana Niemiec #!$%@?ł na kasę za robotę i teraz ma do nich żal i przy każdej okazji na nich pluje ale beemką sobie jeździ, taka oto hipokryzja Mitomana, jak działeczki tanie to #!$%@?ł z tłumaczem aby tylko kupić gdzieś na drugi koniec Niemiec i co to jest jak nie oznaka chytrości

aż tak dużo czasu masz w koparce aby prześledzić moje wpisy? baba mnie wydymała i
@Ekspert_Kurnia: nie on jedyny sam wybudował dom. Osobiście znam kilka takich przypadków a w skali kraju pewnie będą tego setki. Na szczęście tylko nieliczni robią z siebie ekspertów i klepią te swoje dyrdymały publicznie. Fotowoltaiki Zdzisław jeszcze u siebie nie ma ale widział u kolegi i w związku z tym postanowił podzielić się ze wszystkimi swoją wiedzą w tym zakresie. Alfa i Omega w każdej dziedzinie. Prawie jak wyczopki
@Waljak: nie, nie mam problemu ze Zdzislawem. Z jednej strony go podziwiam z drugiej zaś irytuje mnie, że po wybudowaniu jednego domu robi z siebie wybitnego specjalistę od wszystkiego.
Ale co taki melepeta jak ty, który widział budowę tylko na YT może wiedzieć. Nie dziwię się też, że dostałeś bana bo nic mądrego nie potrafisz napisać.