Wpis z mikrobloga

#zakopane #sylwesterzwykopem #koronawpolsce #koronawirus
Jako że jest sytuacja jaka jest, to prawdopodobnie mój sylwester w górach na 14 osób nie wypali.
Więc szukam jakiegoś pokoju to pojadę sam z dziewczyna to może nie będzie "przypau".

Na grupie na fejsie, ogłosiła się jakaś baba że ma domki do wynajęcia na sylwestra, organizują biesiadę, kulig, ognisko - hmm nie wiem czy organizowanie takich imprez jest zgodne z prawem, ale z drugiej strony na chwilę obecną obostrzenia są do 27 grudnia - więc chyba może szukać klientów.

Dzwonię do baby:
- domki ilu osobowe ?

6
- a ile ma Pani wolnych ?

wszystkie
- tzn ile ?

6
- to ja bym potrzebował dwa na trzy doby.

ale wynajmuję tylko na 5

- wynajmuje pani tylko na 5 ? ma Pani wolne wszystkie domki i jest duże prawdopodobieństwo, że pewnie nie zapełni Pani wszystkich. To może lepiej zarobić za te 3 dni niż wcale ? No chyba, że ma Pani komplet to okej, to nie zawracam głowy.

Można wynająć na 3 doby
- to w takim razie wziąłbym 2

ale cena jest jak za 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- dziękuje do widzenia

1. Ciekawe czy baba znajdzie komplet
2. Jak nie, to ciekawe czy zadzwoni dzień przed sylwkiem.
3. Chyba jednak popierniczę tego sylwka i pojadę sam z dziewczyną, pochodzimy po Morskim Oku ( _)

Liczę, że jak są te obostrzenia do 27 grudnia, to po porostu poluzują pasa na te 5 dni by po sylwestrze wprowadzić kwarantannę narodową do momentu kiedy zaczną szczepić.
  • 4
@kodecss: trochę rozumiem rozgoryczenie, ale z drugiej strony masz sprzątanie domku, zmianę pościeli itp. Poniżej jakiejś kwoty może jej się nie chcieć/nie opłacać. Widziałem oferty np. 100 za dobę plus 200 za sprzątanie, tutaj masz coś podobnego tylko do tego przy 5 dobach sprzątanie gratis. Fakt że tak przedstawione brzmi ładniej niż "albo bierzesz na 5 dni albo #!$%@?".
@kodecss:Znałam babę z Dunajca która ma 2 pokoje do wynajęcia i ciągle ryczała że nie ma ludzi, w końcu ktoś do niej zadzwonił że chce wynająć dla 2 osób na kilka dni, ta mu powiedziała że pokój mieści 4 osoby i muszą być 4. Te że zapłaci więc jakby były 4 ale sie nie zgodziła bo 2 to nie 4. Przysięgam że znam taką debilkę.