Wpis z mikrobloga

Mirki,

dostałem dziś Reverb G2. Nie miałem jeszcze czasu za bardzo potestować, ale to co mi się rzuciło w oczy po godzinie.
Czy to norma, że soczewki parują szybko? coś robię nie tak? powinienem inaczej ustawić?
Czy to norma, że ostry obraz jest tylko na środku soczewek? Na brzegach mam dość rozmyty i wygląda to mega dziwnie, bo muszę celować wszędzie idealnie głową, żeby widzieć obraz ostry.

#vr #reverbg2
  • 11
  • Odpowiedz
@000loki: mi valve indexy mocno parowały, natomiast quest 2 nie paruje mi wcale... nie wiem od czego zależy ale tak jest xD co do tego ostrego punktu to myślałem, że w g2 tego już nie będzie ale skoro tak mówisz tzn ze nadal jest coś takiego :D Także nie będę jednak tego kupował xD
  • Odpowiedz
@dendii: Ale... ty juz kupiles G2 (podobno), wiec po co pieprzysz? Pisales 2 dni temu, ze x-kom Ci je wyslal, to do dzisiaj juz powinny byc u Ciebie. Chyba, ze to takie fanbojowe pisanie z potrzeby udowodnienia kazdemu, ze twoje gogle sa najlepsze...
  • Odpowiedz
@jjankes: tak idioto, gdybys czytał ze zrozumieniem to doczytałbyś, że ZASTANAWIAM SIĘ czy je odebrać bo kurier będzie nazajutrz (dokładnie nad tym zastanawiałem się w swoim wpisie bezmózgu). Ostatecznie podjąłem dezycję, że ich nie odbieram jak kurier zadzwonił i wróciły do xkom. Dlatego teraz piszę, że ich nie kupię właśnie z tego powodu bo ciągle miałem wątpliwości, jeszcze jeden preorder miałem złozony w RTV EURO AGD i gdyby okazało się,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@000loki: u mnie nie parują, co do ostrości to wieczorem, spróbuję sprawdzić jak sprawa wygląda (mam do dyspozycji jeszcze w domu Rifta S i Questa 2). U Ciebie normalnie działają po wpięciu USB w płytę? Bo u mnie wywala błąd 7-14 o ile się nie mylę, a rozwiązane tego problemu jest idiotyczne bo wystarczy że podepne je w hub w monitorze i śmiga ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dendii: no nie wiem, może ja mam jakiś #!$%@? układ twarzy, ale póki co 2 podejście i ta sama sytuacja. To nie jest tlko brak ostrości na brzegach, a wręcz zaraz obok centrum. Ostrośc jest tylko wsamym centrum +- 20-30 stopni(?). Musiałbym odpalić fov testa ale jeszcze nie ogarniam tego jak co tu dziala :)
  • Odpowiedz
wygląda


@dendii: wiesz, teraz siedze i sie bawie, to widac to mocno na tekstach ktore sa blisko, w samym wmr np nie jest to tak odczuwalne. Testuje dalej.
  • Odpowiedz