Wpis z mikrobloga

@fungfung: smazony syr bedzie jedzony? Jako kierowca na Czechy musi byc ciezko, bo to piwosze mam nadzoeje, ze jakiegos porzadnego czystego pilsa zaimportujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Deadend już chyba sprawdziłem wszystkie i ciężko powiedzieć które lepsze bo u nich wszystkie są dobre XD ale przywożę dla teścia i szwagra po 4-paku. A co do sera to raz zjadłem na niby dobrej restauracji na pompie i ja miałem niezła rewolucje
  • Odpowiedz
  • 0
@Deadend ciężka sprawa nie powiem. Co stacja to przystanek i prawie mandat dostałem bo na szybko zaparkowałem i po wyjściu stała policja czeska ale na szczęście tylko upomnienie bo na zakazie zatrzymywania stałem XD
  • Odpowiedz
@fungfung: a jak ogólnie policja czeska? Porównując chociażby do polskiej, lub zachodnio-europejskiej? Może trafiłeś dobrze, ale Czesi pewnie sa bardziej liberalni - biorac nawet pod uwage stosunek do środków psychoaktywnych
  • Odpowiedz
  • 0
@Deadend nie mam co do nich złych wspomnień ;) dostałem.od tajniaków mandat za używanie telefonu ale dobrze wiedziałem że moja wina XD i nie spotkałem się z alkomatem czy jakimiś testami na narko ;) chłopaki z firmy też nie mówili żeby coś takiego się trafiło
  • Odpowiedz