Wpis z mikrobloga

Wczoraj na amazon.de kupiłem klocki, wykonałem płatność i powróciłem do Amazonu. Dziwnie tylko strona się nie przeładowala? I nie pokazywało płatności, tylko tak jakby dalej chciało żebym zapłacił, ale nie dało się w sumie nawet ponownie zapłacić. Pieniądze zostały ściągnięte z konta. Po paru minutach wyskoczyła ramka że jeśli środki zostaly pobrane zostaną zwrócone, a za 5 sekund przekierowano na zamówienie które dalej jest złożone. Po wejściu w zamówienie nie mam nigdzie opcji aby zapłacić ponownie, nie dostałem maila z potwierdzeniem płatności a jedynie z przyjęciem zamówienia. Na stronie w statusie widnieje oczekiwanie na datę dostawy?

Ktoś pomoże rozwikłać moja zagadkę czy dostanę te klocki? ¯_(ツ)_/¯

#amazon #zakupy #przelewy24 #pomocy
  • 7
@Niedzwiedzmin: ale czego tu nie rozumiesz, zaplacies, sciagneli z konta, w my orders masz ze zamowienie zlozone. Jedyny mail jaki dostajesz to order confirmation, nastepny bedzie z info ze paczka zostala wyslana, amazon nic wiecej nie wysyla.
@Niedzwiedzmin: nie wiem jak to robi przelewy24 nie placilem nigdy ta metoda. Przy platnosciach z karty jest tak jak wyzej.
Skoro masz sciagniete srodki i na amazonie info ze oplacono i nie dostales zadnej anulacji. To tutaj jedyne co moze byc nie halo to to, ze przelewy24 cos #!$%@?.