Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077

Gra jeszcze się nie ukazała dla szerokiego grona odbiorców, po recenzentach ciężko się spodziewać w większości jakiegoś obiektywizmu.

Ale jak #!$%@? żałosne jest plucie na coś w co nie graliście tylko dlatego, że jest stworzone przez Polaków? Na reddicie w większości pozytywne i pełne nadziei wypowiedzi ludzi, którzy zwyczajnie chcą zagrać i dopiero później wydadzą swoją opinie. Jak się ukazywał zabugowany rdr2 na PC to gdzie było plucie? Na wykopie.

Bo hype? Gracze go tworzą. Bo oczekiwania? Gracze je mają. Bo trzeba najpierw kupić? To japa biedaku i czekaj na pirata.

Weźcie wy już #!$%@?.
  • 5
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: ocenę realnych nastrojów zaburzają Ci skrajne opinie. Przecież pojawiają się na każdy temat, szczególnie tak hajpowany w pl. Za granicą gracze mają mniej zaangażowane podejście do cyberpunka, ale przecież to zjawisko tam też istnieje... fallout 76... na pewno wszyscy komentujący zagrali ; )
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: >Reddit

Przecież to jest rynsztok którego nie da się używać. Tam żeby napisać że ci gra zkraszowała, to musisz zacząć od - Nie chce nikogo urazić, bardzo podoba mi się świat wykreowany przez cdprojekt red. Mam nadzieje że mój post nie zasieje w was zwątpienia [...]
Negatywna opinia = ban
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: chyba bo hype, duzo sie slyszy ze POLSKA firma, ze POTEZNA na gieldzie, ze w dorobku maja przeciez TURBO GRE ROKU WITCHER 3 a potem dostaje sie ostateczny gameplay i nie pokrywa sie z wyobrazeniem, ktore jest juz mocno pokolorowane. Mi to rybka, na gameplayu wyglada to dla mnie hmm ok, ale nie jaram sie rpg fpsami w tym klimacie, wiec i tak bym na premiere nie kupil, chocby
  • Odpowiedz