Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem podwójny zwrot za wakacje. Miałem lecieć na wakacje, które się w końcu nie odbyły przez covid. Wycieczkę miałem zarezerwowaną już w 2019. Wypełniłem wszystkie wnioski w tym TFG czy UFG, kto się w to bawił ten wie o czym mówię. No i po złożeniu wniosku dostałem zwrot kasy za wakacje. Była to mała kwota bo 400zł, na szczęście więcej kasy nie wpłacałem. Tą kasę dostałem od biura podróży u którego kupowałem wakacje, natomiast dzisiaj otrzymałem ten sam zwrot, na tą samą kwotę, ale od Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologi, oczywiście w tytule jako zwrot za imprezę turystuczną. Chciałbym być uczciwy i oddać te pieniądze, ale w sumie to państwo oddaje moje pieniądze patologi i wydaje je na wybory za 70 mln które się nie odbyły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także raczej tą kasę sobie zatrzymam, państwo od tego nie zbiednieje a ja będę mieć na prezent dla kogoś bliskiego w te święta ;) Pytanie raczej prawnicze: Jakie mnie mogą spotkać konsekwencję jeśli tej kasy nie oddam? Wiadomo, że jak jakiś urzędnik wyciągnie po te 4 stówy łapki to im je grzecznie oddam, ale póki co- mogłem przeoczyć poprzedni przelew, nikt mi nic nie zgłosił, złożyłem wniosek i myślałem, że tak ma być. Pytanie czy od razu mogą mi nasrać w papiery czy najpierw grzecznie się upomną o tą kasę. Bo jak pisałem- jak się upomną to im oddam, chyba, że mam już nastawiać budzik na 5 rano xD Nie no, ale poważnie- mogą być z tego problemy jeśli będę czekał aż sami się upomną?

#pytanie #wakacje #zwrotcovid #tfg #prawo #oszukujo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fce808bc3fc8b000a775247
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2