Wpis z mikrobloga

Drogie Wykopki!
Pomóżcie mi uratować święta!
Szukam zasilacza do czegoś takiego (angielskiego). Zasilacz czy jak to się nazywa, nie wiem, ale byłam w kilku sklepach elektrycznych i nikt nie ma ()
To miały być moje wyjątkowe światełka na te święta...
Wie ktoś jak i gdzie znajdę ten zasilacz?

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #elektryka #elektryk #swieta
Perfektka - Drogie Wykopki!
Pomóżcie mi uratować święta!
Szukam zasilacza do czegoś t...

źródło: comment_1607359661cix2z0j5zgh5ctTqwDD49d.jpg

Pobierz
  • 18
  • 0
@hiperchimera o dzięki! (ʘʘ) jeśli taki wystarczy to super, ale dlaczego tam z kabla coś wystaje? Gdzie wtyczka? XD
I czy jest jakaś szansa, że znajdę w sklepie? Bo wolałabym odpuścić przesyłkę, nie chodzi tylko o dodatkową zapłatę, ale o czas oczekiwania ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Perfektka: "ale dlaczego tam z kabla coś wystaje? Gdzie wtyczka? XD" nie ma - trzeba sobie zrobić samemu, albo pójść do kolegi/koleżanki z lutownicą i opaskami termokurczliwymi :-)

generalnie może być problem znaleźć takiego gotowca, więc rozumiem dlaczego sprzedawcy odmawiali...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perfektka: no może być z tym ciężko, najlepiej po prostu (po sprawdzeniu czy lampki działają z danym zasilaczem) uciąć tą dziwną wtyczkę i połączyć przewody na sztywno z zasilaczem a zasilacz podłączyć do gniazdka...

Nie mieszkasz przypadkiem w Poznaniu? :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perfektka: o to niestety nie pomogę ¯_(ツ)_/¯

Ale serio nikt z Twoich znajomych nie ogarnia nawet postaw lutownicy? Przecież to są niskie natężenia prądu, więc nawet jak się zrobi gluta zamiast prawidłowego lutu na linkach to będzie dobrze działać :)