Wpis z mikrobloga

Do 1500zł jest w ogóle szansa na lepszego laptopa?
https://allegro.pl/oferta/lenovo-v330-14ikb-9990020639

Zastanawiałem się czy wziąć, ale jednak klawisze góra/dół mnie zniechęciły, bo chciałem sobie na nim #programowanie. Podobne konfiguracje są od 2200zł, a nówki od 3000zł (a tu i tak stan idealny). W dodatku to model biznesowy, więc pewnie solidniejszy niż zwykły.

#laptop #laptopy #kupnolaptopa #wyborlaptopa #pcmasterrace #komputer #komputery @Gajwer2 #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
@Bordomir: No już wczoraj wieczorem go widziałem, ale jakoś mnie ta klawiatura zniechęca. Na wykop wstawiłem jak już był sprzedany (dzisiaj koło 14:00). Mi chodzi tylko o to, czy był warty kupna
  • Odpowiedz
@becvvv anyway, jak do #programowanie to zwróciłbym uwagę na monitor i wygodną klawiaturę (tu w zasadzie laptopy odpadają). Nie brałbym też sprzętu, którego 30% wartości to licencja windows - skoro znasz się na programowaniu/chcesz się znać, to wiesz, że bez windowsa da się obejść (albo go skombinować z innych, legalnych źródeł).
  • Odpowiedz
@Bordomir: Komputer i monitory mam, ale czasami w pociągu/wyjeździe bym sobie pogrzebał i właśnie do takich sytuacji potrzebuję laptopa. Nie będzie tam jakichś kosmosów, zwykłe lekkie apki
  • Odpowiedz