Wpis z mikrobloga

#telefony #oneplus #oneplus7pro

Mirki, wyceni mi ktoś uszkodzonego Oneplus 7 Pro (do wymiany tylne plecki i wyświetlacz). Oficjalny serwis Oneplus wycenił to na 240 euro (materiały + robocizna). Nie wiem czy próbować to wystawiać na allegro czy do szafy wrzucić i niech gnije ¯\_(ツ)_/¯
  • 17
@k3lt: dlatego nigdy więcej żadnych flagowców i innych badziewi, od kilku dni siedzę na Pixelu 4a i normalnie kocham ten telefon :P

@nightman: no właśnie nie chce naprawiać za 1k zł, a potem sprzedać za 1400 zł, myślałem że może uda się to od razu za 400 zł pchnąć do jakiegoś komisu albo coś co sobie to naprawi po kosztach i dobrze zarobi :P
@mirkacz: oczywiście, Spigen Tough Armor, plecki pękły mi jakoś ponad rok temu, nie wiem kiedy, telefon musiał mieć po prostu jakieś przeciążenia w kieszeni, bo z każdym telefonem obchodzę się jak z jajkiem i nigdy nie miałem żadnej wpadki ani nawet stuknięcia, jak zacząłem czytać o tych pleckach to tyle ludzi miało ten sam problem że szkoda gadać. Dlatego nigdy więcej szklanych pleców, telefonów wielkości patelni :P A ekran nie zbity,
@schreder: no nie twierdzę czy to dużo czy mało, nie chce mi się po prostu nic inwestować w ten telefon tylko go pozbyć, dlatego proszę o wycenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MercedesBenizPolska: dziś dopiero wrócił do mnie z serwisu, patrzyłem ekran na ali - 500 zł, zastanawiam się czy samemu nie spróbować go zrobić :) Szklane plecki są nawet u nas na aledrogo za 60 zeta :P
@MercedesBenizPolska: nic a nic, zabrali na swój koszt, przyszedł na maila kosztorys, odrzuciłem i odesłali na swój koszt :) Ale to pewnie dlatego że miałem na gwarancji normalnie (kupowałem przez stronę Oneplus i przez stronę oneplus zlecałem naprawę). Dopiero w serwisie jak zobaczyli że plecki delikatnie rozbite to od razu - gwarancja nieważna ( ͡° ͜ʖ ͡°)