Wpis z mikrobloga

Dawniej czyli 2-3 lata temu byłem naprawdę dynamiczny. Ogarniałem z kumplami masę rzeczy, to jakieś wypady, to to to siamto to sramto bawiłem się świetnie, połowa 1 i 2 klasy liceum. Z laskami nigdy mi nie wychodziło i myślałem, że A faktycznie trafiam na takie z którymi do siebie nie pasuje, B jestem osobowościowo jakiś turbo #!$%@?, ale po tym jak miałem naprawdę od pierona znajomych i absolutnie żadna laska mnie nie chciała, w tym jedna na której o dziwo mi zależało, uznałem, że to #!$%@? i idę na siłownie. Niestety w momencie kiedy zaczynało być dobrze i nabrałem widocznie więcej mięsa i mniej tłuszczu zamknięto siłownie. Ale #!$%@? nie o tym, rozumiecie, że w sytuacji gdzie siedzimy w 5 osób 2 różowe i 3 niebieskich, typ którego zainteresowania to ... brak, charyzma jest na poziomie kogoś kto nie wychodził z piwnicy od 5 lat plus gość jest ulany tak że jego tłuszczem możnaby obdażyć 2 innych misiów to z racji na uwaga zabójcze 4 cm więcej niż pozostałych dwóch i po prostu ładniejsze ryło w zasadzie loszki 2 pozostałych traktowały jak powietrze ? xD No #!$%@? sam spasione lochy traktuje jakby ich nie było ale to że laski są w stanie faceta który nie oszukujmy się jest gównem ( 100 kg przy jakichś 182 cm, a jest słabszy niż 20 kg lżejszy ja xD i braku jakiegokolwiek przywództwa, nie wiem odrobiny ikry charakteru ma atencje dup xD. Serio nawet faceci jak laska jest faktycznie #!$%@? raczej ją zleją a lochy potrafiłyby do typa który siedzi cały dzień w domu i #!$%@? maka same pakować się na faje jak jest w miarę ładny xD
#przegryw
  • 18
@Moordecai: Otóż nie, gdybym nie był zajebisty to co chwilę nie widziałbym się z kilkoma ekipami ludzi, nie miał na siebie planu, nie był #!$%@? ambitny i fakt, są ludzie bardziej charyzmatyczni wśród znajomych, ale jeśli z facetami łapię kontakt momentalnie, a z loszkami jest 5 razy wolniej, nie mówiąc o związkach, to raczej coś jest na rzeczy
@kwarctopiony no to widocznie nie jesteś taki zajebisty, myślę że wręcz jesteś #!$%@? a ten typek jest od ciebie lepszy i próbujesz go nazwać dnem bo to cię dowartościowuje. Czekam tylko aż taki cwaniaczek jak ty poślizgnie się w życiu, ekipki się porozpadają a plany na życie już nie będą takie klarowne
@kwarctopiony to nie jest usprawiedliwienie. W takim razie ja ciebie nie szanuję i zobaczysz że pewnego dnia skończy się zabawa, ekipy się porozlatują, ziomeczki będą spędzać czas ze swoimi kobietami a ty będziesz sam czego ci życzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwarctopiony: nie wiem jakie to dziewczyny, ale sporo nie szuka faceta z dziesiątką zainteresowań, jeśli same ich nie mają. A mięśnie to raczej miły dodatek dla wielu lasek niż coś za co warto z kimś być. Wystarczy że chłop umie zagadać i już wygrywa
@Flutter_M_Shydale żadne fikołki, gościu ma przerost formy nad treścią w myśleniu, widziałem jego zdjęcie i wg mojej opinii jest 4/10 i myśli że wszystko załatwi to że będzie ambitny, do tego nie szanuje ludzi więc niech ma za swoje