Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaja-og: a daj spokój. Złapałem jednego na farcie i udało się zrobić zadanie. Od tamtego momentu ani razu nie widziałem już żadnego. No, chyba że z jajek...
@kaja-og: to pestka. Znalazłem u siebie nest na chespina. W 3h zrobiłem wszystkie jego ewolucje. Najgorzej było z tą żabą. Tylko 1 pojawiła się w całym mieście przez tydzień. Teraz poluje na 10km jajka by wykluć tego latającego nietoperza. Na dziko u mnie nie występuje
@sinclar: pestka aha, nie dla mnie. Lur zwykły, rośliny i incense nic zupelnie nic nie pomaga żeby go przywołać mimo, że wyświetla że jest. Musze chyba ruszyć na miasta za nim, a czasu na to brak. Przypomina mi się pokemon go z roku 2016 mieszkałam w tych latach w Doncaster wtedy, żeby np złapać Charizadra musiałam jechać 50 km od miejsca zamieszkania i szukać go na jakichś łąkach w szczerym polu.
@kaja-og: tak to były czasy. Sam stworzyłem kolo siebie w lesie piękny resp na community day. Praktycznie nie ma tam niczego a w grze 42 pokestopy w tym 8 sal. Cudowne miejsce. Z dala od dzieci wrzeszczących shiny. Zna je tylko parę osób z którymi tam gram.
@kaja-og: w lubuskim. Więcej nie napiszę. Jeszcze ktoś nam przyjedzie i pozgłasza na usunięcie. Realne nominacje nie przechodzą a fajne fejki tak. Więc po co się przejmować co się dodaje