Wpis z mikrobloga

Panowie, ŁB ewidentnie założył konto na youtub po to żeby zarabiać kasę,a jak to robi to już ma wiele do życzenia, przykładów jest tu wiele i się pokrywają z waszymi opisami. Po to banuje ludzi żeby kasa sie zgadzała a że jeszcze ktoś się zrzuci na jakiś sprzęt to jeszcze lepiej dla niego i się śmieje z naiwniaków. Przyjdzie czas że nachłapie się na tyle że mu wystarczy i wtedy zniknie z youtuba tak jak sam twierdzi, ale to jeszcze trochę potrwa. Ludzie juz się na nim poznają, fak ze idzie to wolno ale jednak. Pozdrawiam shadowbana.
#domza150tysiecy
  • 23
@leesiuu: Niech korzysta, nikt Mu tego nie zabrania. Chodzi właśnie o to jak to robi. Zero szacunku dla oglądających go ludzi którzy jak by nie było dorzucają przysłowiową złotówkę do jego sukcesu. Dla mnie dużo stracił w oczach ten człowiek. Na początku wydawało się ze bedzie coś innego a to zwykła szuja. Do braci bliźniaków na YT dużo shadowbańcowi brakuje. Chodzi mi o podejście chłopaków do filmików i samego podejścia do
@langusta77: Ja myśle ze świetna gra aktorska Farmazoniarza się kończy. Znalazł 3 wolow do pracy i teraz będzie „prace biurowa” odwalał. Firme ma może 4-5 lat a ostatnio dał tytuł ze muruje pierwszy raz od 3 lat xd ja się pytam który szef po 2 latach działalności może sobie na to pozwolić?!? YT go ustawił i tyle a on olewa ta społeczność i dlatego coraz mniejsze zasięgi. Zaraz się sprzeda bo
@chris_mack: chyba developerzy albo ci co mają multum ludzi.
Znam 4-5 osobową firmę murarską gdzie syn przejął "prowadzenie" firmy a ojciec dalej muruje chodź. Właściciel też muruje normalnie z ekipą. Budują usługowo.
Ja myśle ze świetna gra aktorska Farmazoniarza się kończy.


@adambudowlaniec: bardziej się chyba męczy z "popularnością", tym że jest jakaś krytyka.

Znalazł 3 wolow do pracy i teraz będzie „prace biurowa” odwalał. Firme ma może 4-5 lat a ostatnio dał tytuł ze muruje pierwszy raz od 3 lat xd ja się pytam który szef po 2 latach działalności może sobie na to pozwolić?!?

Prace biurowe przy trzech pracownikach i realizowaniu 4-5
@adambudowlaniec: tak, tylko ty bidulku masz całe życie pod górkę i wiatr zawsze w oczy a innym kasa rośnie na drzewach.
Jak jesteś nieudacznikiem, to całe życie będziesz się gibał na rusztowaniu z kielnią w łapie a po robocie z piwkiem w ręce będziesz wyrzucał swoje frustracje w internetach.
@chris_mack: 14 i po robocie ? przecież z kielnią latam a żale wyładowuje po robocie xd wiec coś się nie zgadza xd chociaż mam toitoi na budowie i kawę a nie muszę czekać na szefa aż z Orlenu przyjedzie ;p strasznie stereotypowo mnie oceniasz bo już z kielnią mało kto lata xd dowiesz się za 4 lata jak Twój Guru wprowadzi kolejny patent z kosmosu. I Kolego wole swoje gowno w
@chris_mack: Uki czyli nauka języka jednak w trakcie xd musisz pochwalić się na filmie xd to teraz taśma? Wczoraj mówiłeś ze latam z kielnią jak mój idol Kawa. Zdecyduj się. A może przyjmiesz mnie do Pracy zrobimy kilka kurników więcej. Uki no weź... xd