Wpis z mikrobloga

@Prezespizzeri: deale, donejty, subskrybcje - stałe grono.
oszczędności bo kiedyś było lepiej, psies już w schronisku, dupa na onlyfansie kariery nie zrobiła i odstawiona.
trzeba było w sky tower za 4kołą dłuzej wynajmować mieszkanie.
ale baron truskawkowy trzęsie bełczem wiec nei zginei
  • Odpowiedz
@rskk: mieszkał jak dobrze było w centrum, chyba pierwsze mieszkanie we wrocławiu i długo tam siedział.
wole overcwela jednak, debil to debil ale normalną dziewczyne ma co go na manowce nie sciąga, matury nie ma, prawka nie ma, steave go wygryzł z teamu ale jednak psa za 3k nie kupił by porobić pare fot na insta i eksmitowac.
no i wiem, że ten pajac to teraz czyta wiec pozdrawiam

buddysta ze
  • Odpowiedz
@Prezespizzeri: ogolnie to mi sie wydaje ze zlote czasy na streamerke lola to sie skonczyly. Nervarien mial 6lat temu czasami po 17k widzow na streamie. Nawet taki netrodal czy kubon lapali po 3k widzow a byli znacznie mniej popularnni niz nervarien. Po prostu stali sie nudni i im sie nie chce grac ani byc jakos kreatywnymi. Teraz to jest caly czas meczenie tych 2pickow na kazda linie i te streamy staly
  • Odpowiedz
W polsce nie ma po prostu cikawych streamerow, ktorzy by dobrze grali. jest tylko xayoo ale on tez nudny i slabo gra w lola. W usa stabilnie jest duzo wariatow u ktorych mozna poogladac quality gierki i przy okazji sie posmiac
  • Odpowiedz
No bo streamy lolowe to aktualnie totalny nuding


@Haraj: no niby tak, ale z drugiej strony masz streamy z hiroskow3 i taki "fantom" ma dzien w dzien po 1,5k widzow a hiroski jakos zbytnio tez ekscytujace nie sa
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz: @Sonia_Zwierzynska: kupił psa za 3-4 nie wiem ile koła, porobił fotki, podczas streama ciężko było mu z nim wyjść i to był wielki problem.
chyba ta jego tego psa nie kupiła bo jak coś zarabiała to na only fans, cały dzien grając w kompa by póżniej pójść na wixapol.

dziewczyny nie ma, psa nie ma.
prawdopodobnie pies eksmitowany do matki na wieś ale jaka prawda to nie wiadomo.

no
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: piona, też lubię overa. Na czacie nie panuje reżim, można pisać co się chce tak naprawdę, czasami łapie zarzutki, czyta czat nawet podczas gry. Mimo 1.5k widzów to nie ma na czacie syfu, są beciki teraz. W lola nie gram od dawna, ale lubie jak over gra mi w tle. Wieczorami puszczam sobie gucia, bo to d3bil, ale też świetnie się go ogląda, chociaż czat to jeden z gorszych ma,
  • Odpowiedz
@Tytyka: @tenportaltodno: Ja w sumie zerkam na jego (overa) stream żeby się pośmiać jak drze mordę jak go zabijają albo mu drużynka trolluje gre xD Jak teraz przez koniec sezonu streamował TFT i inne rzeczy to trochę stypa była i widownia mu spadła, ale ludzie wrócili bo zobaczyli że LoLek leci znowu. Ale jak włącza Among Us'a i inne resident sleepery by pograć z debilami pokroju mandzia to instant zamknięcie
  • Odpowiedz