Wpis z mikrobloga

@akarw1234: Ile grindowałeś? Nie robie już żadnych maratonów po prostu gram nie patrze czy wygralem,przegralem leje na statystyki, oceny osobiste itp. Dziś artą lefh 1vs1 bez już ammo staranowałem średniakia doprowadzając do remisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) morda sie cieszyła jak za starych dobrych lat...tak trzeba grać.
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Dasz radę! Dzban melisy i pyknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sanczo_spido: 9 dni z rzędu po około 80 bitew..nie liczyłem tak szczerze więc bardziej szacuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na kartce mam zapisane ile expa robiłem dziennie. 1 dzień- 27 tys, 2- 34 tys, 3- 27 tys, 4- 33 tys, 5- 38 tys, 6- 31 tys, 7- 25 tys,
  • Odpowiedz
Generalnie to pierwszy maraton tego typu (czyli na nabijanie tony expa albo robienia misji na IX i X) który zrobiłem w całości bez dokupowania etapów i pierwszy raz nie czuję odchyłów psychicznych po takim grindowaniu XD
  • Odpowiedz
@sanczo_spido: @akarw1234: jak policzylem to robiac maraton 6kami spedzilem w bitwie srednio 3.2 godziny dziennie i skonczylem maraton 2 dni temu, czyli gdyby to rozciagnac na caly czas trwania maratonu, do dzisiaj wieczora, to wychodzi calkiem znosnie i to solo gdzie winrate jest gdzies w okolicach 62-62%. W plutonie jak mozna wyciagnac te 70 to nawet szybciej by sie wbilo

Bitew duzo, ale za bardzo szybkie
  • Odpowiedz
@prezess123123: @Ponczo88: a propos szemranych ofert
Lata temu mialem kupione pare czolgow za 60% ceny. Nic sie z nimi nie stalo, ale to bylo nie na allegro tylko u jakiegos typa co klanowicz posredniczyl, wiec nie wiem czy to z tych z allegro

Kiedys na allegro kupowalem paczki od typa ktory chyba od zawsze na allegro tym handluje i tez sie nic nie stalo

Nie wiem czy w ogole jak ktos placi przez orange to czy jest jakakolwiek mozliwosc cofniecia tego, bo na tym sie
  • Odpowiedz