Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz odrzucili bo przykryłem listem zawartość paczki, drugi bo nie jest spersonalizowana.

Nie chce polemizować czy nawiązałem czy nie, ale uważam, ze zrobiłem to poprawnie. Biorę udział w wykopace od kilku lat i mam żal bo ktoś się wpiernicza. Czytałem opis, czytałem wpisy tej osoby i dopytałem się w wiadomości o pewne szczegóły ale wiadomo, ze nie pokryje w 100% oczekiwań.

Mam też świadomość ze ta osoba wrzuci pewnie zdjęcie ze swojej paczki i wyrazi opinie czy się paczka podoba czy nie. To mi się wydaje najlepszym sposobem na weryfikacje czy dobrze zrozumiałem opis.

Spróbuje jeszcze raz i dopisze w wyjaśnieniach ze ten co to weryfikuje zepsuł mi humor.

#wykopaka #zalesie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
yuio - Pierwszy raz odrzucili bo przykryłem listem zawartość paczki, drugi bo nie jes...

źródło: comment_1607194236aBjMQxhjaeaqeOA0okIi1t.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam też świadomość ze ta osoba wrzuci pewnie zdjęcie ze swojej paczki i wyrazi opinie czy się paczka podoba czy nie. To mi się wydaje najlepszym sposobem na weryfikacje czy dobrze zrozumiałem opis.

@yuio: wydaje mi się, że na weryfikację jest czas przed wysłaniem paczki, a nie po tym jak ją odbiorca odbierze.

Jeśli uważasz, że paczka jest spersonalizowana to napisz dlaczego tak uważasz w odpowiednim polu, o czym masz informację
  • Odpowiedz
@yuio: Przecież w powodzie odrzucenia zostałeś poproszony o wyjasnienie genezy przedmiotów, jeśli posiadasz jakieś informacje ze źródła innego niż opis - jak chociażby wpisy, komentarze czy anonimowa rozmowa z Twoją parą. Przy ponad pół tysiąca uczestników nie jesteśmy w stanie przeglądać profilów, wpisów, komentarzy i plusów każdego odbiorcy przy weryfikacji i skupiamy się jedynie na opisie. Właśnie po to powstał panel "informacja dla weryfikującego", żeby podzielić się z nami wiadomościami dodatkowymi,
  • Odpowiedz
  • 0
Przepraszam, widzę ze jestem aferzysta i niepotrzebnie wspomniałem, ze moja weryfikacja została odrzucona bo ktoś jest mądrzejszy i doszukał się braku nawiązań.

To co usune wpis i będzie po problemie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuio: nie "doszukał się braku nawiązań" a "nie doszukał się nawiązań". Jeśli one są to napisz o nich w zgłoszeniu weryfikacyjnym. W czym problem? ( )
  • Odpowiedz
  • 0
No nie wiem co mam napisać. W tym problem. Jak wytłumaczyć ze to co komuś daje jest moim zdaniem słuszne. Nie jest tym czego nie chce, jest to co lubi, ma sporo X tego to tego mu nie daje. No takie jest moje rozumowanie.

Nie rozumiem jak ktoś kto nawet nie czyta dokładnie opisu może mi odrzucać weryfikacje bo jego zdaniem jest mało nawiązań.
  • Odpowiedz
  • 0
Imho za bardzo wnikacie w paczkę. To jest prezent. Rozumiem jak ktoś robi coś na odwal się, ale tu zwyczajnie przegięliście. Jakbym zrobil ją w 100% według opisu - to co mój adresat wpisał to bym mu dał książkę i tshirta i byłoby spoko. Bo lubi czytać i ma sporo książek. Brak mi słów. Nie mogę zdradzić co napisał i odnieść się do tego by pokazać wasza głupotę, wiec lepiej będzie jak
  • Odpowiedz