Wpis z mikrobloga

Witam Was,
Znajomy kompletuje komputer pod Warzone, zależy mu żeby średnia FPS`ów była 144+ na rozdzielczości 1080p. W jednej z firm złożyli mu komputer i tutaj pytanie do Was czy taki sprzęt sprosta wymaganiom które napisałem wyżej ?

Specyfikacja :
600W 80Plus Bronze Rated PSU AMD Ryzen 5 3600 Six

Płyta główna - Gigabyte B450 DDR4 Motherboard
Cooler - AMD Wraith Stealth CPU Cooler
RAM - Team Group Vulcan Z T-Force 16GB (2x8GB) 
GPU - Powercolor Radeon RX 5700 XT Red Devil 8GB GDDR6
Dysk - SSD Seagate 500GB 2.5" BarraCuda 120 SATA Solid State
DriveSeagate 2TB 7200RPM Hard

Monitor
https://www.overclockers.co.uk/aoc-c24g2u-bk-24-1920x1080-va-165hz-1ms-freesync-premium-curved-adjustable-widescreen-led-backlit-g-mo-05g-ao.html

Cena za wszystko wynosi 1500 GBP (około 7 454 zł)

Jeżeli macie jakieś sugestie będę wdzięczny za pomoc !

#warzone #komputery #cod #callofduty
  • 12
ja się na tym kompletnie nie znam wysyłam to co on mi przesłał


@hidedeepinside: Hardware to crap jest, budżet, a połowy się można domyślać, bo pod Gigabyte B450 DDR4 Motherboard może być X różnych płyt, 600W 80Plus Bronze Rated PSU - co to jest? etc. Nt. monitora nich się ktoś wypowie, bo się nie znam, może to jakaś ultratechnologia kosmiczna. Rozumiem, że gierki będzie odpalał z HDD?
@hidedeepinside:

Na niskich/ nisko-średnich może sie udać.
Z tym że z każdym kolejnym patchem te fps spadają....
(Nie polecam przeglądać gameplayów z kilka miesięcy temu bo wyniki mogą być inne)

Mam 5700XT, Ryzena 3900X, 32GB ramu.

Jak chcesz to spojrzę po robocie na jakich ustawieniach jestem w stanie te 144 fps utrzymać.

Aaa i jeszcze jedno!
Coś jest zdupione z sterownikami AMD i trzeba w pliku tekstowym przestawić jedną flagę bo
Jak chcesz to spojrzę po robocie na jakich ustawieniach jestem w stanie te 144 fps utrzymać. <


Byłoby świetnie. Przekażę mu informacje :) Myślisz, że można byłoby zmienić coś w tej specyfikacji stosunkowo małym kosztem, żeby te FPS`y były stabilniejsze ? Lub wymienić jakiś podzespół na konkurencyjny/lepszy ?

Pozdrawiam i dzieki !
@hidedeepinside: Sprawdziłem i jest tragedia...
Wszystko na najniższych w 1080p ( FOW 100 ), średnio mamy 135 klatek, często wyskakuje powyżej 170 ale notuje też spadki podczas strzelania do 115.
W menu wiadomo > 250 ale tego nie ma co liczyć.
W animacji samolotu potrafi spaśc nawet do 80 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Grafa obciążona w 95-100%.
CPU ~ 30-35%

Pamiętam że kiedyś działało to dużo dużo