Wpis z mikrobloga

Z góry przepraszam za poślizg, ale dopiero niedawno udało mi się przetestować smakowo wygraną z #rozdajo od @stokrotkowy_szal
Miód i dżem bardzo smaczne! Ekspert ze mnie żaden, ale MI SMAKUJE.
Pyłki będę jeszcze testował, bo nie wiedziałem za bardzo jak się za nie zabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawartość prezentuje się super pod kątem estetycznym, idealnie nadaje się na prezent, bo wygląda ładnie i robi wrażenie nawet w kartonie w którym przyjeżdza! W komentarzu wrzucam zdjęcie jak to wygląda prosto z paczki. Polecam rozdającego i warto się zastanowić nad takim prezentem na święta czy w gości zamiast jakiegoś alkoholu, bo cenowo (chyba 83 zł) też jest tak akurat na upominek.
DomeN - Z góry przepraszam za poślizg, ale dopiero niedawno udało mi się przetestować...

źródło: comment_1607085543q1Geg1MrnW8CyLBeMR1GyW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Cześć! Jest nam niezmiernie miło czytać tak pozytywne opinie na temat naszych produktów! Święta już za pasem a nasze produkty to idealny prezent dla bliskich, który może zostać wysłany do nich również bezpośrednio! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zamawiania w wiadomości prywatnej, poniżej aktualna oferta:
miody 0.9l (cena 45 zł) oraz 0.5l (cena 30 zł) w smakach: wielokwiatowy, lipowy, gryczany, akacjowy, spadziowy i malinowy
syropy 200 ml (cena 15 zł) w smakach: pigwa,
  • Odpowiedz