Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mireczków z tagu #convoy
Przyszła do mnie właśnie nowa latarka, model #c8+ (link gdzie kupiłem na dole) jednak za nic nie mogę się połapać w tych trybach. Chodzi o to, że w moim #s2+ aby przełączać się pomiędzy poziomami światła, leciutko naciskam przycisk i latarka zmienia poziomy świecenia. W nowej niestety lekkie klikanie nic nie daje. Znajduje jakieś informacje w internetach że dziesięciokrotne lekkie przyciśnięcie tego przycisku pozwala zmienić program ale po połowie dnia zabawy mam dość, albo moja latarka jest wadliwa albo robię coś źle :( czy mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć, jak moge zmieniać te tryby świecenia?

https://m.gearbest.com/goods/pp_009883456522.html?lang=en&wid=1433363&utm_source=email_sys&utm_medium=email&utm_campaign=GB_GB_orderShippedOut_201106
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@m0d3_m4_d0wna: Kurcze, pewne rzeczy się zgadzają ale mam wrażenie że albo nie zawsze klikam w idealnym czasie albo te przedziały czasowe żeby kliknąć ileś tam razy są bardzo wąskie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arturq66: no to to jedyny sterownik w tej latarce z płynnym rampingiem. Poszukaj może na yt filmików 'convoy smooth ramping' i znajdziesz jak ludzie je obsługują. Może diodek ma po polsku jakiś filmik o tym. Na przyszłość jak będziesz kupował convoya, to tylko z tego sklepu co wysłałem Ci link. Support jest świetny.
  • Odpowiedz
@m0d3_m4_d0wna: Dobra, bawie sie jeszcze ta instrukcja z tej strony i ta pierwsza, mniejsza, jest jasna już. Udaje mi sie docierac do tych dolnych sekcji wyboru.
To natomiast co mnie interesuje, to dostac sie do trybu zaznaczonego na 2 obrazku, zatwierdzic go i przelaczac sie pomiedzy tamtymi pozioimami swiecenia jak w S2+ a wiec klikajac raz lekko przycisk. Jest to w ogole mozliwe?
Arturq66 - @m0d3m4d0wna: Dobra, bawie sie jeszcze ta instrukcja z tej strony i ta pie...

źródło: comment_1607068184aqWLxRLnIa1qMwKqqn7FuX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W jakiej kolejnosci powinienem przejsc ta instrukcje? Po wlaczeniu latarki od razu 10 tapniec czy po drodze wszystko? Nie do konca jest to dla mnie jasne :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arturq66: z tego, co kojarzę, to to są dwa różne sterowniki i oprogramowania. Ja nie wiem, który masz. Ale albo ten pierwszy, albo drugi. W drugim chyba nie ma rampingu, więc ten pierwszy masz raczej
  • Odpowiedz
@m0d3_m4_d0wna: Aaaaa zaczynam rozumiec. W takim razie mam ten 1 zdecydowanie i jest to dla mnie zla wiadomosc bo wolal bym miec to drugie.... A powiedz mi jeszcze czym jest ten ramping? To jest po prostu nazwa tego sterownika czy o co chodzi? :)
  • Odpowiedz
@m0d3_m4_d0wna: No i to sie zgadza bo latarka od bardzo slabego swiatla, pomalutki rozjasnia sie az do maksymalnej wartosci. Jak naladuje baterie to bede sie znowu bawil, juz wiem przynajmniej ktorego schematu sie trzymac i ze przelaczanie sie pomiedzy poziomami swiecenia wyglada inaczej w mojej latarce niz w moich S2+. Dzieki wielkie Mireczku za bardzo przydatne informacje ;)
  • Odpowiedz