Wpis z mikrobloga

Dzięki bogactwu zamożnych Ukraińców przyjeżdżających się zabawić do Polski Lubelszczyzna i Podkarpacie są tak bogatymi regionami


@Milioner_z_Choroszczy: Jako mieszkaniec Lubelszczyzny potwierdzam: ostatnio widziałem jak ci zamożni Ukraińcy przekładają do wózka paletę promocyjnej kukurydzy w puszkach. Takie u nich bogactwo że się nie #!$%@?ą i nawet kukurydzę po palecie biorą, żeby nie zabrakło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PapaForge: na Mazowszu najwięcej Amerykanów pewnie głównie dlatego że nie mają bezpośrednich połączeń do lotnisk bliżej celu wycieczki, więc z konieczności muszą zacząć od Okęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PapaForge: na Podlasiu dużo bialoruskow bo media Markt oblegają wiecznie. Podobnie Litwincy, w niedzielę co trzeci samochód to Litwin lub bialorusin
  • Odpowiedz
Coś nie akuratne to zestawienie, jak byłem we Wrocławiu to na ulicy słyszałem prawie cały czas ukraiński


@Nowy_pisarz: Tylko, że to pracownicy, a nie turyści i tak ich liczą. Na Podkarpaciu to też turyści tyle, że zakupowi oblegajacy Biedronki i inne markety i handlujący papierosami i alko z Ukrainy.
  • Odpowiedz
@djtartini1 Niemcy też tylko turyści heh załatwiają interesy i wracają do chaty. Szkoda gadać pamiętam jak za młodych lat przyjechał do nas autobus takich "turystów" wysiedli i rzucali cukierki na ziemię. Dzieci się zbiegły i zbierały a te skur××ny robiły zdjęcia jaka to biedota u nas. Szkoda że akurat nie było mnie na miejscu, nerw aż do dzisiaj. Teraz rzucają inne cukierki i to nie dzieciom. Takie bardziej w euro ppzawijane.
  • Odpowiedz