Wpis z mikrobloga

Data złożenia zamówienia na 3060ti Eagle OC na Morele to 15:02:28 i status ciągle jako nowe. Chce sie zorientowac kiedy mniej wiecej moge sie spodziewac wysylki. Ktos tutaj mial wczesniej/pozniej zamowione i moze sie podzielic jaki ma status albo czy uzyskal od nich jakies informacje?
#nvidia #3060ti #komputery #rtx
  • 12
  • Odpowiedz
@Derasot: zajebiście ja zamówiłem gigabyte gaming oc o 15:06 I powiedzieli mi że jestem 63 w kolejce. Jeszcze bezczelnie kłamali że nie mieli tych kart w ogóle na stanie i czekają na info od producenta.
Ehh... A to tylko miala byc przejściowa karta w oczekiwaniu na 3080 na ktora czekam już od 2.5 miesiąca i jestem 17 w kolejce...(°°
  • Odpowiedz
Macie nauczke, żeby na premiere nie zamawiać z x-komu i moreli. Tam najwięcej ludzi się rzuca, robią się kolejki, towaru nie ma a i tak Ci pozwalają złożyć zamówienie. W innych sklepach to jest prosta sprawa sprzedają ile mają na stanie. Nie mają to towar niedostępny i #!$%@? nie idzie kupić.
  • Odpowiedz
@clelbj23: Zamówiłem tak samo Eagla OC, #!$%@?łem z formą płatności, bo wybrałem przedpłatę i to jeszcze zwykłą, nie błyskawiczną, więc przelew zaksięguje jutro. Jeżeli kolega wyżej zamówił o 15:06 i był 63 w kolejce to ja zamawiając o 15:01:42 będę może w jakiejś pierwszej 10-tce. Jeszcze kwestia czy oni realizują chronologicznie czasowo czy jeśli kogoś kasa przyszła wcześniej to realizują te zamówienia jako pierwsze.

Patrox - @clelbj23: Zamówiłem tak samo Eagla OC, #!$%@?łem z formą płatności, bo wybr...

źródło: comment_1606931614WSXoxTxOyk4HsQYtEIyIq1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@clelbj23: A dostał ktoś informację od Morele o ilości posiadanych sztuk rtx 3060ti w magazynie ?
Gdzieś czytałem że morele podobno miało 30 sztuk wersji Gigabyte OC. I jeszcze w jaki sposób kolega wyżej który zamówił Gigabyta o15:06 i jest 68 w kolejce ? Z tego co widnieje pod napisem o ilości zakupionych kart w tej chwili ok. 200 ja zamówiłem o 15:03 i kupiłem ją jako 91 pierwsza osoba więc
  • Odpowiedz