Wpis z mikrobloga

#hakerzy #heheszki

Zhakowali mnie (,)

Czesc!


Jestem hakerem, któremu udalo sie zdobyc pelna kontrole nad twoim urzadzeniem.

Musze ci powiedziec, ze mam pelna kontrole nad wszystkimi twoimi danymi osobowymi, portalami spolecznosciowymi, kontaktami i cala twoja korespondencja.

Obserwuje cie od miesiecy.

Faktem jest, ze zostales zarazony moim wirusem przez strone dla doroslych, która odwiedziles.


Zrobilem film pokazujacy, jak sie zadowalasz po lewej stronie ekranu, a po prawej stronie widzisz film, który ogladales.

Za pomoca jednego klikniecia moge wyslac ten film do wszystkich twoich kontaktów w poczcie i sieciach spolecznosciowych.


Moge zrujnowac twoja reputacje i zycie.


Moge równiez publikowac dostep do wszystkich waszych e-maili i komunikatorów, których uzywacie.


Jesli chcesz temu zapobiec, przenies 1000 dolarów do swojego portfela BTC: 13gi8ZZcTizythGwtRpA1eZoKUpFsMsvm1

(jesli nie wiesz jak to zrobic, to napisz w Google: "Buy Bitcoin").


Zlosliwy program, którego uzylem do zalogowania sie do twojego urzadzenia, jest tak potezny, ze twój program antywirusowy nie mógl go zatrzymac.


Jak tylko dostane wyplate, skasuje film i juz nigdy sie o mnie nie dowiesz.

Dam ci 48 godzin (2 dni) na zaplacenie.

Mam ogloszenie do przeczytania tego e-maila, a zegar bedzie dzialal, gdy go zobaczysz.


Nie próbuj mi odpowiadac. To nie ma zadnego sensu (adres nadawcy jest generowany automatycznie).

Nie ma sensu gdzies skladac skargi, poniewaz ten e-mail nie moze byc sledzony, podobnie jak mój adres Bitcoin.

Ja nie popelniam bledów.


Jesli stwierdze, ze podzieliles sie ta wiadomoscia z kims innym, wideo zostanie natychmiast rozpowszechnione.


Najlepsze zyczenia!


BHARAT FRITZ WERNER LIMITED

CIN: U85110KA1961PLC001433

Regd. Office Address: OFF TUMKUR ROAD,BANGALORE - 560022


************** CAUTION - Disclaimer *************

This e-mail contains PRIVILEGED AND CONFIDENTIAL INFORMATION intended solely for the use of the addressee(s). If you are not the intended recipient, please notify the sender by e-mail and delete the original message. Further, you are not to copy, disclose, or distribute this e-mail or its contents to any other person and any such actions are unlawful. This e-mail may contain viruses. Bharat Fritz Werner Limited has taken every reasonable precaution to minimize this risk, but is not liable for any damage you may sustain as a result of any virus in this e-mail. You should carry out your own virus checks before opening the e-mail or attachment.

************ End of Disclaimer ***************


-----------------------------------------

Bharat Fritz Werner Ltd, Bangalore, India
  • 1