Wpis z mikrobloga

@szunis: Owszem, Roman jest w stu procentach winny. Co gorsza mógł zabić Kwiata gdyby tylko mocniej go zepchnął. Nawet nie chcę myśleć co by się stało gdyby dwa bolidy wjechały w tę barierkę jednocześnie...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kapuczina_corki_somsiada: Stary, mówimy o gościu, który w jednym tylko sezonie, miał w ciągu 12 startów 7 crashów z innymi na pierwszym okrążeniu. Po tym władze Formuły 1 wprowadziły system punków karnych. Jest jedynym zawodnikiem odsuniętym od wyścigu, po tym, jak doprowadził do karambolu podczas wyścigu. Przez niego kilku zawodników "dachowało", a kilku ledwo uszło z życiem. On, jako jeden z dwóch kierowców w historii, potrafił roztrzaskać bolid o ścianę -
s.....s - @kapuczinacorkisomsiada: Stary, mówimy o gościu, który w jednym tylko sezon...
  • Odpowiedz
@szunis: mało się nie zapowietrzyłeś pisząc ten wywód, jakbym ci co najmniej powód do życia odebrał xD Typowy ton wypowiedzi "moja racja jest najmojsza i nie mam zamiaru z tobą dyskutować, bo nie ma o czym dyskutować, bo ja widzę, że widzę, bo wiem, że widzę i swoje wiem". Brzmi znajomo? xD
  • Odpowiedz