Wpis z mikrobloga

Myśle sprzedać moja konsole bo widze że ludzie są napaleni a ja już sie nacieszyłem i moge poczekać ten miesiąc dwa na kolejny egzemplarz. Za ile wam się udało sprzedać? Poki co wystawiłem 4k, myślicie że sprzedam do weekendu?
#ps5
  • 19
  • Odpowiedz
@Hershel: dlatego napisałem, że ważne jest to by móc udokumentować, że wszystko śmiga. Teraz kupując nówkę masz loterię czy będzie głośna, czy będzie się wyłączać dlatego moim zdaniem lepiej kupić coś co jest już sprawdzone i działa, bo gwarancje i tak masz, ale dostajesz produkt który wiesz, że nie ma opisywanych w internecie wad
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: nie no jasne, jakbym kupował taką używaną rozpakowaną to bym chciał ją osobiście sprawdzić, a jak sprzedawca uczciwy to nie powinno być z tym problemu, dla mnie to ogólnie lepsza opcja niż kupowanie takiego zaplombowanego kota w worku
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: Chyba lepiej kupić nówkę niż używana i w najgorszym wypadku oddać do wymiany jak już beda normalnie dostępne ¯_(ツ)_/¯ Ja wiem, że janusze biznesu myślą, że klienci są tak głupi jak oni, ale już bez przesady
  • Odpowiedz
@AnMarie: ale jak kupisz używaną to nadal masz gwarancje i od sony i od sklepu więc w czym tu problem? jedyna różnica między odpakowaną, a nie odpakowaną jest taka, że tą pierwszą możesz sprawdzić i wiesz co kupujesz, a druga to loteria ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: Nie masz pewności czy poprzedni właściciel czegoś nie popsuł, ale o tym nie mówi albo czy całej konsoli nie otworzył przez co straciła gwarancje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnMarie: @Zielony_Ogr: po co otwierać całą xd po prostu kupiłem w preorderze, ale mam dużo pracy i godzine czasu dziennie max pogram, a na święta do domu jej nie biore, jak mam poczekać miesiąc na nową a przy okazji zarobić 1000zł to chyba dobry deal, a jak ktoś jest napalony i ma kase to kto mu broni kupić
  • Odpowiedz